Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İnceleme Crankbrothers Candy 1 Pedal ve Schwalbe Marathon Supreme İncelemesi

Konu, 'İncelemeler' kısmında ÖnerERKUT tarafından paylaşıldı.

1. ÖnerERKUT

ÖnerERKUT Aktif Üye

Adı:
    Öner ERKUT
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Herkese merhabalar. Specialized Sirrus Sport modelini edindikten sonra yavaş yavaş geliştirmelere başladım. İlk aşamada Crankbrothers Candy 1 Pedallar ve Schwalbe Marathon Supreme lastikleri aldım. Bisiklet üzerinde gelen Specialized Nimbus lastikler patlak korumalı olmasına rağmen tekinin 720 gram olması ve akıcılığının yeterli gelmemesi değişiklik yapmama sebep oldu. Schwalbe Marathon Supreme lastiklerin teki ise 410 gram gelmekte. Lastik kalınlığı ise 700x32c. Lastiklerin akıcılığı ise asfaltta mükemmel düzeyde. Stabilize yolda ise biraz dikkatli sürmekte fayda var. Gelelim Crankbrothers Candy1 pedallara. Öncelikle pedallar 280 gramlık ağırlığıyla türevleri arasında hafifliğiyle dikkat çekmekte. Kullanışlılık olarak ise fiyat/performans ürünü olan shimano m520 modelinden geri kalır bir yanı yok. Pedalın, ayağa kilitlenip-çıkarılması çok kolay bir şekilde yapılabiliyor. Specialized'ın kendi pedalları gerek ağırlığı (440 gram) gerekse de ayakkabıdan sıklıkla kayması sebebiyle oldukça rahatsız ediciydi. Başlangıç değişiklikleriyle beraber pedallarıyla beraber 11.9 kg olan Specialized Sirrus Sport, 11.1 kg civarına inmiş oldu. Fotoğrafları da elimden geldiğince belirgin çekmeye çalıştım. Saygılarımla.

Ekli Dosyalar:

İbrahim A. bunu beğendi.