crank brothers

Mehmet Karaçam

Forum Bağımlısı
Tepki
1.031
crank brothers pedal almayı düşünüyorum.
hafif,sağlam ve ekonomik bir model olmasını tercih ederim. bu pedaldan kullanan arkadaşlar varsa görüşlerini ve model tavsiyelerini paylaşabilir.
bildiğim kadarıyla Türkiye'de aktif pedal tarafından getirtiliyor.başka bulabileceğim yer varmı ?

teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: N.Erdem TUGRAHAN
Scudo

N.Erdem TUGRAHAN

Forum Bağımlısı
Tepki
236
Tr'de Erdoğanlar Bisiklette de bulunması lazım. MXR ve Smarty modelleri 50€, Candy C ve Beater C modelleri 80€ fiyatı var(Aktif Pedal).Bunlar Erdoğanlarda 2€ daha fazla fiyattan satışa sunulmuş

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Karaçam

reha genç

Forum Bağımlısı
Tepki
907
Bu ara bende düşünüyorum.Beraber alalım.Eggbeater C Modelini öneriyorlar Mehmet (bakımı mümkünmüş)

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Crank Brothers pedalların Türkiye Distribütörü Aktif Pedal dır zaten :)

MXR ve Smarty modelleri giriş seviyesi ve malesef ki gerektiği zaman içi açılıp bakım yapılamıyor...

C modellerinden itibaren bütün C.B pedallarda bakım yapılabiliyor... En önemli fark bu...

Fiyat performans olarak bakarsak yarış performansı için EGG modelleri daha iyidir... Kafesli modeller nispeten biraz daha ağrdır ve daha ağır koşullar içindir...

Benim tavsiyem Bütçe yetiyor ise SL yoksa C modelidir... Ben aşağı yukarı bütün modelleri kullandım... Tavsiyem SL den yada olacaktır...

N.Erdem TUGRAHAN

Forum Bağımlısı
Tepki
236
@Hasan Çağri

Hasan abi bende 1 tane Egg beater C 2010,Bir tane Candy C 2009 var hangisini takmamı önerirsin?

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
2010 ve 2009 arasında renkten başka fark yok ama cand ile EGg arasında platform farkı var... Candy ler biraz daha agresif xc ve all mountain sınıfına yakın...

Yarış için Egg leri ama konfor için Candy

• Beğen
Tepkiler: N.Erdem TUGRAHAN