Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Crank Brothers Pedal Almak İstiyorum, Nereden Alsam ?

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında Gökhan Ö. tarafından paylaşıldı.

1. Gökhan Ö.

Gökhan Ö. Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Merhabalar arkadaşlar.

Şu an tatil niyetine Antalyadayım. Gelmişken buradaki aktif pedal şubesine gideyim, gitmişkende antalya hatırası(!) niyetine bişeler alayım dedim. internet sayfasından gözüme uzun zamandır heves ettiğim bu marka pedallar ilişti. şu an shimano m520 var bisikletimde.

ancak dükkana gittiğimde stok tutmadıklarını, sipariş edersem isteteceklerini belirttiler. bende bizzat görerek, hemen teslim alamayınca canım sıkıldı vazgeçtim oradan almaktan. zaten uzaktayım bayiye, bidaha git-gel falan.

sonradan geniş zamanda biraz daha inceledim. sanırım aktifpedalın sayfasındakiler 2012 model değiller. ha bişe farkedeceğinden değil tabi almışken 2012 olsun diye düşündüm.

egg beater SL alacaktım dükkanda orada olsaydı. sonra internette 2012 modellerinden egg beater 3 'ü beğendim. sonrasında da kullanım tarzıma daha çok hitap edeceği için 2012 model CANDY 3 modelinde karar kıldıııııım....

ama nereden alsam bilemedim? aktif pedal distrübütör olduğundan onda yoksa başka yerde zaten bulamam muhtemelen sanırım?

yurtdışından alışveriş yapabilirim. çok acil ihtiyacım olmadığından beklemek sorun değil. uygun fiyata satan siteyi öğrenmem yeterli... :)

yardımcı olursanız sevinirim.

2. Gökhan Ö.

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    yok mu uygun fiyatlı site tavsiye edecek olan?

3. Emre Gözütok

Emre Gözütok Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Bilindik 2 yabancı siteye baktım sen bakmışsındır muhtemelen ama link vereyim yine :

http://www.evanscycles.com/products/crank-brothers/candy-3-pedal-ec023552#features -- Burada 108 Euro

http://www.chainreactioncycles.com/Models.aspx?ModelID=53251 --- Burada daha ucuza geliyor kargoyla beraber 78 Euro oluyor.

Ama benim merak ettiğim bu parayı vermeye değer mi pedallar. Crank Brothers'ın daha ucuz modelleri var Aktif Pedal'da belki Candy 3 kadar iyi değildir ama ben yeterli diye düşünüyorum tabi karar senin :)

4. Gökhan Ö.

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    buradaki fiyatlar bayağı fazla yav..

bide ebaydan bakarım. spd'm var zaten şu an o yüzden çok elzem bişe değil, biraz görsel birazda heves diye alıcam alırsam.

bakalım artık, kısmet :)