crank brodrs candy c pedallar hakkında soru

ömer yayla

Daimi Üye
Tepki
75
arkadaşlar bu crank brodrs pedallarda kallerin nasıl takıldıgını bilen varmı acaba tersi düzü varmı shimanoda ters düz var ama bunda nasıldır birde bu pedallar shimanoya göre çok rahat ayaktan cıkıyo sanki kilitli değilmiş gibi bu özlleigi doğrusu şuan için pekte hoş gelmedi bana tabi alışınca nasıl olur bilemem bu pedallar hakkında biraz bilgi verirseniz sevinirim

Scudo

victory

Daimi Üye
Tepki
174
selam , ben eggbeater c kullanıyorum yaklaşık 5 aydır cok fazla memnunum ayaktan istedigin zaman kolay cıkar. kullanım sırasında kendiliginden cıkmaz gönül rahatlıgıyla bunny yapabilirsin .shimano kullanmadım kıyaslama yapamam o yüzden .tersi düzü dedigin şey ne anlmadaım fakat kallerin sagı ve solu var ters taktıgın zaman ayaktan cıkma acısı degişiyor. yani ayagından kolay cıksın istersen 15 derecede zor cıksın istersen sanırım 20 derecede bırakıyor. ben normal kullanıyorum dedigim gibi hiç bi skıntısını görmedim .

ömer yayla

Daimi Üye
Tepki
75
hocam o 15 ila 20 derece açıyı nasıl ayarlıyıcagız ben kallarin ters takılması derken kalin pedala takılan 2 sivri ucuvar acaba onları ters takmış olabilirmiyim yani öne bakan sivri uc arkada olması lazım gibisinden yoksa kafana göre kalleri takıyomusunuz birde kallerşn birinde nokta şeklinde belirgin bir iz var galiba o derecenin ayarlandıgı yer ben o kali sağa taktım yorumunuz için saolun siz kalleri nasıl taktıgınızı söylerseniz sevinirim