Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Cosi Kask (200 gram) Rainbow

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Ferhat Köse tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Bugün itibariyle Halil dostum sayesinde üst seviye bir kaska geçmiş bulunuyorum.Yaklaşık bir senedir kullandığım Cosi kaskımı satıyorum.Yurtdışı sitelerinden getirtmiştik.200 gram ağırlığı ile elinize ilk aldığınızda kendini hissettiren bir kasktır, başınızda unuttuğunuz olacak :) Siperliğini hiç kullanmadım yanında göndereceğim.Ölçüsü 55-61 civarı çalışma aralığı var.fiyat 40 lira .Duruşunu merak edenler tur fotoğraflarıma bakarsa oradan nasıl durduğunu gösteren fotoğraflar bulabilirler....

Kaskın tek sorunu son fotoğrafta yakın çekim aldığım kısımdır.Sıfır geldiğinde çok ince çatlağa benzeyen kısım vardı kıllandım lehim havyası ile biraz derinleştirip sıcak silikon ile geri doldurdum ( çatlaksa büyümesin diye) bu şekilde bir senedir kullanıyorum.Görünüm olarak gözükmeyen bir yer kullanım ve emniyet açısından da hiçbir sakıncası yok.Yine de kask elinize ulaştığında bu kısım beni rahatsız etti geri göndermek istiyorum derseniz kargo karşılandığı taktirde paranızı aynen iade ederim....Buyurun resimler.....

Sol görünüm

karşıdan

Sağ görünüm

Arkadan duruşu

İçi

Anlattığım kısım

Fotoğraflarda parlamadan kaynaklı bazı görünümler fark ettim kesinlikle dış görünüm kusursuzdur....

2. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Aykutnizipli arkadaşımıza rezervedir....

Not:İlanda belirtmeyi unutmuşum kargo ptt ile benden olursa toplam 45 liradır.Özel kargo isterseniz alıcıdan olmak kaydıyla istenilen kargoyla yollanır.

3. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Satış gerçekleşti, kargoya teslim edildi, takip numarası yollandı.Güle güle kullanması dileği ile....

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.