Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Corratec X-Vert Motion, Scott Reflex'in hangi modeline denk geliyor?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında 6xx tarafından paylaşıldı.

1. 6xx

6xx Yeni Üye

Sevgili Bisiklet dostları aranıza yeni katıldım. Haşim İşcan'dan aldığım dandik bir MTB'den iyi bir bisiklete geçmek istiyorum. Scott veya Corratecler'le ilgileniyorum. Kardeşim yurtdışında yerleşik olarak yaşıyor. Scott'ın herhangi bir modelini Türkiye'de satılanın yarı fiyatına getirme imkanım var. Mesela Scott Reflex 40 V fren takribi 585 YTL'ye denk gelmekte. Yalnız biradere bir bisiklet yüklemeyi de içim elvermiyor. Fakat bile bile de buradan satın almayı da ekonomik olarak istemiyorum. Bu durumda İstanbul'dan bir Corratec satın alma fikri daha ağır basıyor.

X-Vert Motion modeli component olarak bana kötü gelmedi. Bu model Scott Reflex'in hangi modeline denk gelmektedir? Yada yurtdışından ufak componentleri getirerek burada kadro ve lastik satın alsam ekonomik olarak daha mı iyi olur? Veya aklıma gelmeyen farklı bir metot yada marka tavsiye edebilirmisiniz. Değerli görüşlerinizi acilen bekliyorum.

2. 6xx

6xx Yeni Üye

Arkadaşlar, cevap verecek biri yokmu? Tavsiyenize göre bir ürün satın almak istiyorum.

3. Önder Tarım

Önder Tarım Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Bence bu durumda en iyi seçenek donanımı ve eğer imkan varsa amortisörü'de yurt dışından getirmek.Kadroyu da burdan ayarlarsın artık.