Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Corratec X-vert Expert - Fiyat konusunda yardım

Konu, 'Dağ Bisikleti / MTB / Mountain Bike' kısmında coder1 tarafından paylaşıldı.

1. coder1

coder1 Yeni Üye

Adı:
    Fatih O.
    Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    İyi günler, konuyu buraya açmam doğru mu bilmiyorum ama tecrübeli arkadaşlardan yardım almak istiyorum. 2008 yılında aldığım Corratec X-vert Expert modeli bisikletimi satıp yol veya şehir bisikletine geçiş yapmayı düşünüyorum. İşim dolayısı ile çok fazla kullanamadım, temiz bir bisiklet. Fiyat olarak ne kadar eder. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

2. SerkanH

SerkanH Onursal Üye

Adı:
    Serkan
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Merhaba. Bisikletiniz bu mu? Eğer buysa şimdi alınmaya kalkılsa 1.370 TL görünüyor. 6 Yaşında bir bisiklet ise ve çok temiz ise 700 - 900 arası fiyatı olabilir. Ancak gerçekten de çok temiz ise. Satış için resimlerini eklerseniz "İkinci el MTB - Yedek Parça" bölümüne resimlerinin arasında faturası ve garanti belgesi de olursa daha rahat satarsınız. :)

http://www.atlaskamp.com/corratec-2008-x-vert-motion-dag-bisikleti/

3. coder1

coder1 Yeni Üye

Adı:
    Fatih O.
    Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    Bisikletim bunun bir üstü olan Expert modeli. Bildiğim kadarıyla linkteki Motion modelinden farkları, hidrolik disk frenler, arka aktarıcı Deore Xt, bir de maşa RockShox dart 2. Delta bisikletten sıfır olarak almıştım ama faturası nerede bilmiyorum, bakmam lazım.