Corratec X-Vert Competition

Ahmet Göker Derya

Forum Demirbaşı
Tepki
451
Corratec X-Vert Competition model bisiklet satılıktır. Bisiklet 2005 model olup Türkiye'ye sadece 2 adet getirilmiştir. Bu bisiklet de bunlardan birisidir. X-Vert serisinin yarış versiyonudur. Bisikletteki tüm parçalar performansa ve hafifliğe yöneliktir. Üzerinde çok hafif magnezyum fren bacaklarıizzyzx 24 telli rulmanlı jant seti ve 440gr'lık grip master lastikler gibi özel donanımlar mevcuttur. Kadrosu diğer X-Vert kadrolardan farklıdır. Likid form ile şekillendirilmiş drop outlar ve entegre furş yatağı mevcuttur. Bisiklet sadece asvaltta çok çok az kullanılmıştır. Aynakol,ruble ve zincir 1aylıktır. Kadro ve bisikletin diğer parçalarının durumu sıfıra çok yakındır;kadroda neredeyse hiç çizik bulunmamaktadır. Yol bisikleti alındığından satılıktır.
Ağırlık 10.7kg :eek:

Fiyat:1300YTL
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

Scudo

Ahmet Göker Derya

Forum Demirbaşı
Tepki
451
Uyarılar için teşekkürler. Sadece arka jant ilandakinden farklı gözüküyor,fotoğraf çekilirken üzerinde unutmuşum. Dediğim gibi kendi orjinal rulmanlı göbekli 24 telli jantlarla satılacaktır. İlgilenen kişilere daha detaylı fotoğraf çekip yollayabilirim. Bisiklet komple satılacaktır,parça parça satmayı şu an düşünmüyorum.
Kadro boyu ;
Orta göbek merkezinden sele kelepçesine 46cm,
Sele borusu merkezinden furç yatağı merkezine 57cm'dir.

Ahmet Göker Derya

Forum Demirbaşı
Tepki
451
1inç=2.54cm'dir Buradan yola çıkarsak kadro boyu 18"dir. Corratec'in kadro boyu numaralandırma sistemine göre de size 5'dir. Ben kadro boyuna 18" deyip geçmek yerine boru uzunluklarını belirttim. Çünkü kadro boyu orta göbek merkezden sele kelepçesine kadar olan uzunluk olarak belirtilse de üst boru uzunlukları markadan markaya değişebiliyor. Örneğin önceki kadrom (geotech race) ve şu anki kadrom da(giant xtc) 17.5" fakat birinin üst boru uzunluğu 54cm iken diğerinin tam 57cm :eek:
Neyse gerekli bilgilendirmeden sonra ilan günceldir

tunckuyel

Daimi Üye
Tepki
83
bir arkadaşımı bu bisiklete yönlendirdim eğer beğenirse görme şansımız var mı?

Tepki
37
Bisiklet
Focus
Bisikleti almayı düşünüyorum yalnız ozelden mail atamadım mail adresini yazabilirsen konusabiliriz. Bu arada maşa kilitlenebiliyor mu?

Ahmet Göker Derya

Forum Demirbaşı
Tepki
451
@tunckuyel

Ayın 20'sinden itibaren Ankara'da olacak bisiklet,o tarihe kadar eğer satılmazsa istediğiniz zaman görebilirsiniz.
@Alcnylcn

Merhabalar mail adresim: gokerderya@hotmail.com. Cep telefonu numaramı özelden yazdım.

Ahmet Göker Derya

Forum Demirbaşı
Tepki
451
İlan acil olarak günceldir. Bisiklet Ankara'dadır.
Fiyat:
Resimdeki hali ile 950YTL
Çok az kullanılmış orjinal zzyzx aynakol ve deore ruble ile 700YTL'dir.

İlk ulaşan kişiye bisiklet satılacaktır. Bence bu fiyatı kaçırmayın...

Hüseyin Gümüş

Daimi Üye
Tepki
116
Bende ilgileniyorum bisikletiniz ile fakat özel msj atamıyorum, eğer hala duruyor ise özelden görüşelim

Gürsel BARANLI

Daimi Üye
Tepki
180
Bisiklet
Specialized
Ankarada'yım izinim bitmek üzere mns yi ekledim buradanda takip etmıyorsunuz satıldımı yoksa vazmı geçtiniz bilgilendirirseniz seviniriz

Ahmet Göker Derya

Forum Demirbaşı
Tepki
451
Bisiklet Alican arkadaşımıza satılmıştır arkadaşlar. İlgilerinize teşekkür ederim.
Konu kapatılabilir.