Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

CORRATEC X TRAİL CROSS'a kardeş geldi ;TREK 6500

Konu, 'Bisikletlerimizin Fotoğrafları' kısmında Tuncer Bayık tarafından paylaşıldı.

1. Tuncer Bayık

Tuncer Bayık Kıdemli Üye

Seviye:
    Tarih 23 Mayıs 2008 .Evet ilk bisikletimi aldığımdaki heves ve heyecanı tekrar yaşıyorum. Uzun turlara çıkmak,yolları,mekanları,insanları ve doğayı bisikletimle keşfedeceğim için sevinçliydim.
    Tur bisikleti aldığıma pişman değilim. Ne varki yaptığım turlar herzaman bu bisikletin kaldırabileceği gibi değildi. Arka göbek ve jant dayanamadılar bu tür yollara. Arkada onca yük de en büyük etken tabi. En son geçtiğimiz yaz yaptığım doğu karadeniz turunda Kaçkarlara Elevit yaylasına çıktım. Çıkmasını sorun etmiyorum da ( yalan, kolay mı çıkılıyor o dik yokuşlar :p ) İniş bisikletimin tekerlerinin bittiği yer oldu. Samsun'da bitmsini planladığım turu Trabzon'da bitirmek zorunda kaldım. İşte bu turda çektiklerim beni İYİ bir MTB almaya zorladı. Yayladan inerken yaşadığım sallantı-titreşimler eşliğinde "bidahakine buralara mtb yle gelecem" düşünceleri eksik olmadı.
    İyi bir MTB ! Nerden baksan en az 2000 tl den aşağı değil.Benim de bütçem biyere kadar :( Üstelik tur dönüşü ilk gözbebeğime tam takım bir jant seti oluşturdum. XT göbekler ve mavic A319 jantlar ,bir bisiklet parası. Bu durumda seçilecek alternatif yol bu mtbyi 2. el almak.Sınırım 1000-1200 tl max.O zamandan bu zamana araştırma ve çeşitli irtibatlar sonucu MTB bisikletimi buldum.
    İşte karşınızda 2009 model TREK 6500 .Ne kadar güzel diiil mi .......... :asik:
    :rolleyes: Bugün kargolandı. 2. bisikletim olmasına rağmen sanki ilk bisikletimmiş gibi çok heyecanlıyım ve sabırsızım :rolleyes: . Gelince yine sizlerle heyecanımı tekrar paylaşmak istiyorum.

Ali Pülhan bunu beğendi.
  2. Atalay ÇELİK

Atalay ÇELİK www.fb.com/birazgunesbirazpedal

Adı:
    Atalay ÇELİK
    Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Merhabalar bisikletiniz hayırlı olsun.

Beklerkenki heyecanınızı anlayabiliyorum bende model otomobıl koleksıyonu yapıyorum ve yenı model aldıgımda gelene kadar camdan kargo aracı beklıyorum :)

Rengıde cok hosmus.

Bu arada bende Sivas'ta okuyorum son senem. Aranıza yenı katıldım.

3. no haşhaş no vitamin

no haşhaş no vitamin Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Trek candır:D geçen elime bir elite aldım kuş gibi hafifti parası da biraz ucuz olsa 3900 den elite geçecem :)