Corratec x-trail cross 2008-mtb ile takaslı

Ziya Yurdakul

Daimi Üye
Tepki
130
Son derece temiz kullandım bana hiç bi sorun cıkarmadı.(1500 kmde)Dağ bisikletiyle takas yapmak istiyorum.Alan arkadaş arka lastiği değiştirecek sadece yanında pompa ve arka lamba hediyedir.

Fiyat: 900 TL

Donanım;

Frame NULL
Fork RST Neon TNL, 60 mm
Rear Shock NULL
Rear Derailleur Shimano XT Shadow
Front Derailleur Shimano Deore
Shifter Shimano Deore
Brake Lever Shimano ABLM-420
Brakes Shimano BRM 431
Bottom Bracket Shimano FCM 442
Inner Bearing Shimano ES 25
Pedals VP
Cassette Sprockets Shimano HG 50 11-32
Chain Shimano HG 53
Hubs zzyzx FM 21, FM 32 32/32
Rims DRC ST 16
Tires CST
Tubes corratec
Spokes DT Champion 1.8 silver
Headset FSA
Stem 10-50° 1 1/8" zzyzx
Handlebar corratec Grips corratec
Seat Post zzyzx
Saddle Selle Royal New RVL Trekking Man
Seat Clamp zzyzx

Buyrun resimler:

(link)

(link)

Resim yüklerken int. exp devamlı hata verdiği için bu kadar yükleyebildim.Msnden atabilirim.ziya_zy@windowslive.com

Scudo

Ziya Yurdakul

Daimi Üye
Tepki
130
Özür dilerim belirtmemişim=) 48 cmdir inç olarak bilemiyorum.

Ön attırıcı deore
Arka Xt shadow
frenler (sanırım)alivio
Vites kolları deore
Bisikletin yeni lastikleri takılmıştır 700X35 cst nin güzel bir lastiğidir.Arkaya tur bagajıda takılmıştır.Bisikletn yanında tur bagajı ve 2 adet daha lastik + 1 iç lastik almak isteyete 950 liradır.(Biri michelin 700X40,diğeri cst çok kliteli 700X32 idi sanırım)...

Burak AŞIK

Forum Bağımlısı
Tepki
392
Bisiklet
Salcano
Sadece bagajı satmayı düşünürsen konuşalım...

Ziya Yurdakul

Daimi Üye
Tepki
130
Hocam o üstündeki bagaj eski bişey ben yenisini taktım aliminyum ve baya hafif bir çok özelliği var 26 28 e uygun.Yeni taktığım gri ve aliminyum tabiiki.Ama piyasada kolay kolay bulunmaz bişey o kadar çok ayarı varki:D msn den konuşuruz istediğin zaman.Heybeler konusunda bişey diyemiycem onlar benim değil ama satılabilir sorarım.

Tepki
37
19 inch oluyor o zaman, ve malesef bana biraz büyük geliyor. :( yine de mümkünse bu bisiklet hakkında biraz bilgi alabilir miyim sizden? şu an mtb kullanıyorum ben, fakat genelde düz yolda bindiğim için satıp başka birşey almayı düşünüyorum. bu cross bisikletleri önerir misiniz? genelde şehir içi düz yolda kullanmak, nadiren araziye girmek, gene nadiren de uzun yola çıkmak için bu tip bir bisiklet uygun mudur acaba?

Ziya Yurdakul

Daimi Üye
Tepki
130
Bu tür bisikletler tam olarak bu işin bisikletidir,hele bu bisiklet gerçekden çok iyidir.Ben araziyede giriyorum çok hafif fr tarzıda kullanıyorum,turada çıkıyorum çok güzel ve çok memnunum.Kesinlikle öneririm.Bu bisiklet 2009 modelin Türkiyedeki sonuncusuydu aceleyle aldık kadro boyu sormayı unutcak kadar.benim boyum 1 65 civarlarında ama rahat biniyorum sizin boyunuz bundan uzunsa kaçırmayın.

İlan tüm aksesuar ve yedeklerle 900 liraya düşmüştür.Dha indirim yapılmayacakdır.

Tepki
17
sehir bisikleti ve tur bisikleti olarak cok uygun oldugunu dusunuyorum.ben trek kullandim ayni tarzda ve dedigim gibi asfaltta gayet iyiydi. duz toprak yollarda da cok sorun yaratmasada dag biskletinden alistiginiz kivrakligi gormek mumkun olmaz yani arazi icin pek uygun degil.her seyi biraz yapayim diyorsaniz hibrit modelleri oneririm biraz buyuk kadro boyu ile hem turda cok yormaz hem de arazide goturur.

Ziya Yurdakul

Daimi Üye
Tepki
130
İlan günceldir.Ekstraları:
*Arka-ön lamba seti
*Bisikletin üzerinde gelen michelin ön lastiği(transworld sprint)
*Cst yola uygun lastik+1 adet ince siboplu iç lastik
*Daha 1 hafta önce alınan aliminyum tur bagajı(çok hafif ve her yeri alyanlı olduundan kullanışlıdır)
*Delta bisikletten alınan 1 adet yedek iyi durumda yedek mandal
*Lastik yama seti ve bagaj,frenlerin alyanlarınıda yollıycam.

#Alan arkadaş hiç başını ağrıtmadan uzun zaman kullanır.Eline aldığı anda korkmadan tura bile çıkabilir.

Bisikletin şu an üstünde olan lastikler cst nin çok kaliteli lastikleridir.Onlarda tur bagajıyla beraber Ereğli'den alınmıştır.

Fiyat:900 TL

Ziya Yurdakul

Daimi Üye
Tepki
130
İlan günceldir.Ekstraları:
*Arka-ön lamba seti
*Bisikletin üzerinde gelen michelin ön lastiği(transworld sprint)
*Cst yola uygun lastik+1 adet ince siboplu iç lastik
*Daha 1 hafta önce alınan aliminyum tur bagajı(çok hafif ve her yeri alyanlı olduundan kullanışlıdır)
*Delta bisikletten alınan 1 adet yedek iyi durumda yedek mandal
*Lastik yama seti ve bagaj,frenlerin alyanlarınıda yollıycam.

#Alan arkadaş hiç başını ağrıtmadan uzun zaman kullanır.Eline aldığı anda korkmadan tura bile çıkabilir.

Bisikletin şu an üstünde olan lastikler cst nin çok kaliteli lastikleridir.Onlarda tur bagajıyla beraber Ereğli'den alınmıştır.

Fiyat:900 TL

Tepki
1
Bisiklet
Salcano
Satmadıysan görüşelim. Bende kron xaos var. Kadro boyu küçük geldiği ve şehir içinde kullanacağım için şehir bisikletine geçmeyi düşünüyorum. Fakat amörtisörün lock out özelliği var mı?. muhammedozcan87@hotmail.com ekleyin görüşelim...