Corratec Tavsiyenize ihtiyacım var.

serdarunan

Üye
Tepki
0
Arkadaş lar ben yeni bisiklet almak istiyorum forum satıcı tavsiyeleri bir iki bisiklet beğendim yazdığım biskletlere kıyasla bir tavsiye yada tecrübelerinizi aktarmanız ricası ile.
Amaç olarak daha ziyade şehirlerarası ve patika yollarda kullanmak.
Corratec
SüperBow Cross country mi Süper Bow Fun mı daha uygun olur?

Scudo

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
corratec bow serisinde, sele gidondan yukarıda, ya da başka değişle gidon seleden aşağıda. kullanırken bihassa kollara fazlaca yük bindiğini hissedeceksiniz ama bu dezavantajına rağmen ivmelenmesi düz yokda mükemmel diyebilirim ama üstünde yorduğunu belirtmem gerek.

• Beğen
Tepkiler: ulas ve msavsa

Speker

Aktif Üye
Tepki
190
@mehmet12345

Benmi yanlış anlıyorum?
Seleyi istediğimiz gibi ayarlıyoruz? Bow serisindeki bu dezavantajı biraz açarmısınız. teşekkürler şimdiden.

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Cross modeli 28 jant ve gezinti ve tur amaclı.. duz yolda binecekseniz harika bir model..

Fun modeli 26 jant yani MTB donanım fiyat gerçekten çok iyi

battlestar

Üye
Tepki
2
@mehmet12345

evet gercekten uzun turlardan sonra kollar yoruluyor bide diğer bisikletlere gore daha cok yatıyorsun ,yattığın pozisyon da dikeye daha yakın oblik pozisyon yani uzun turlar için ideal değil bence 26 mtb bow ile ancak arazide gercekten cok iyi ama bu farkı ancak arkadasla kızılay -batıkent yaptıktan sonra bisikletleri dönerken değiştik o zaman anlayabildim .

Tepki
12
garip yorumlar var ama esas şu; cross tur için, fun mtb için, yani dağ bisikleti mantıklı kullanım için harika bu süperyay hikayesi efsanevi bir esastır...

Arınç Tulgar

Aktif Üye
Tepki
68
Bow kadroda biraz fazla yatıldığı doğru ama ivmelenme mükemmel. Bir de alışınca, bu bir dezavantaj değil.

• Beğen
Tepkiler: ulas