corratec speed 9.700gr

Scudo

tansu berkay

Forum Demirbaşı
Tepki
361
Bisiklet
Colnago
@choppers

hayır sadece bakımlarını ve temizliğini iyi yapıyorum ve bu bakımlar ve temizlik işleride ayrı bir zevk veriyor...tavsiye edrim.

Mithrelios

Daimi Üye
Tepki
167
bisiklet gayet şık. tek derdi (biraz ironik fakat) kadrosu. siz de değiştirmeyi düşündüğünüzü söylemişsiniz zaten. fakat yine de gözüme çarpan parçalara yakişmayan 2.2kg civarinda en agir alüminyum xc hardtail kadrolardan biri bu kadro. 400 TL civarinda 1.5kg kadar güzel kadrolar olmali, bence düşünmeyin bile değiştirin hemen. neticede o sele bile sıfırını yurtdisindan getirtseniz dahi 150 TL civarina mal olacak bir alet, 700gr hafiflemek için 400 TL verilebilir diye düşünüyorum (tabi bi de hiç olmazsa 150 TL ye ikinci elden satarsiniz kadroyu).

neyse kısaca imrenerek baktiğim şehiriçinde süper kullanima sahip bir alet toplamişsiniz. xc kadrolarin kolay kontrol edilebilirliği oturuş pozisyonu gibi rahatliklara ülkemiz şehirlerinde çokça ihtiyaç oluyor. büyük jantli ve kadrolu daha eğik oturma açisina sahip bisikletler bence bu ihtiyaci karşilamiyor. bu çözümünüz çok ideal olmuş.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bol bol pedallar dilerim bir ömür boyu yanından bisikletin eksik olmasın güle güle kullan.

Fatih Kısa

Daimi Üye
Tepki
122
İsim
Fatih K.
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Diğer
Bisiklet gerçekten bomba gibi olmuş, özellikle jant setiniz mükemmel.
Benim sormak istediğim kadronun çıplak ağırlığı konusunda bir bilginiz varmı acaba?