Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Corratec-Scott takas? (Kışlık Ceket)

Konu, 'Giyim' kısmında iCg tarafından paylaşıldı.

1. iCg

iCg Aktif Üye

Seviye:
    arkadaşlar aşağıdaki ürünü Delta Bisikletten yazın almıştım; kışın giymek amacıyla ancak üzerindeki reklamlar canımı sıktığı için giymek istemiyorum ve şu ana kadar hiç giymedim, alındığı gibi duruyor.

Eğer elinde Scott un kullanılmamış kışlık ceketleri olan varsa takas yapabiliriz. (Size: M)

Size: M

2. ekrem kayıkcı

ekrem kayıkcı Yeni Üye

neden reklamlar canını sıktı merak ettin dogrusu? aynısını bugun ben aldım delta dan.

3. TarıK F.

TarıK F. Forum Demirbaşı

Seviye:
    bence çok güzel..evet neden canını sıktıki?arkadasımda var ben de alsam mı diye düşünmüyor degilim.

4. Cycleone

Cycleone Forum Bağımlısı

Seviye:
    Peki satmayı düşünürseniz fiyatı ne kadar olur?

5. Uğur Demirtaş

Uğur Demirtaş Kıdemli Üye

Seviye:
    reklam kokan hareketlerden haz etmiyor sanırım arkadaş.ben de cıvıl cıvıl kıyafetleri görüyorum hoşuma gidiyor ama üzerime giyince bakışların odağına yerleşmeyi sevmiyorum.ööle garip bi sendom işte

6. Hüseyin ŞAHİN

Hüseyin ŞAHİN Forum Bağımlısı

Adı:
    Hüseyin ŞAHİN
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    haklısın bende üzerinde reklam olan hiç bir kıyafet giymedim. hem para vereceksin hemde reklam yapacaksın. ilaç eşantiyon,tohum ,ziraat alet reklamı. hem para ver hemde reklam yap.katiyyen olmaz.ancak eşantiyon ,promosyon ürünler . haklısın ver gitsin

7. iCg

iCg Aktif Üye

Seviye:
    Merhabalar

Uzun süredir aranızda yoktum, o yüzden iletilerinize cvp veremedim afedersiniz.

Bu ürünü takas etmek isteyen cıkmayınca, başka bir konu açıp satmaya karar vermiştim. Ancak satın alan da cıkmayınca mecbur kışı bununla geçirmek zorunda(!) kaldım. (Bütün giysilerim siyah renk scott bir tek bu farklı, scottla tanışmadan önce almıştım)

Yaklaşık 3 aydır kullanıyorum. Bu güne kadar bisiklet malzemelerine yaklaşık 10 bin lira para harcadım ve inanın bu ürün yaptığım en iyi tecihlerden biriymiş de haberim yokmuş. İyiki satmamışım. Reklamlarına da alıştım artık dert olmuyor :)