Corratec Revolution Race mi? Yoksa Diğer Seçenek mi?

F.Ertuğrul Aydın

Forum Demirbaşı
Tepki
99
Bisiklet
Scott
Arkadaşlar Corratec Revolution Race almayı düşünüyorum ve kadrosu karbon donanımlarda iyi sayılır fakat ben 92 kg'yim Karbon kadroda bir sorun olur mu ve bunlar sanırım ömür boyu garantili ama kırılma ve yamulma gibi bir sorun olursa garanti kabul edermi (çok sordum pek bilmiyorum o yüzden hiç karbon kadrom olmamıştı :) ) yada şöyle bir seçenek var bende ki Cannondale F9 kadroya Xo x9 karışımı bir donanım mı takayım bir kaç arkadaş karbon kadroyu öneriyor fakat bazılarıysa karbon kırılır parçaları pahalıdır diyorlar ne yapacağımı bilemedim :)

Scudo

sezai arabacıoğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
114
Bisiklet
Cannondale
bu sorunun cevabını bende merak ediyorum 82 kiloyum bende ve revolution world cu var bende ama üzerimdekilele 85 kg oluyo bi sorun yaşamadım ama işin açıkçası bazen çok güvenli hissetmiyorum sanki bazen bi çat sesi gibi bi ses geliyo zannediyorum bi korku verio ama bakıorum bi sorun görünmüo amöaişin açıkçası karbon un konforundan şüphem yok ama dayanıklılığından emin olamadım yüksek donanımlı bir kadroya sahibim ama karbon la ilgili güvenlik bilgilerini mrak ediyorum açıklama yapabilecek arkadaşlar varsa

baki celik

Aktif Üye
Tepki
56
corratec revolution kadro, o kadro bu kadro diye düşünmemek lazım zira ben de revolution kullanıyorum ve 87 kiloyum ancak şahsi fikrim kadro dünya markası ise bu durumda 1000 gr. ve altı kadrolardan 85 üzeri kişiler korkabilir buna paralel 85 altı korkmayabilir yada Sedona-Evo-Salcano vs.. kadrolar 1400 gram civarıında iken bu kadrolara para vermek yerine Marin, Trek, Scott vs.. Scandium vb. kadrolara binmeli yada alınmışın lafı olmaz diyip madem aldınız kafaya takmadan gönül rahatlığıyla binmeli...

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Revo kadrolar oldukça sağlamdır. Korkmanıza da gerek yok. Rahatlıkla alabilirsiniz. Ayrıca 2012 kadro dizaynları oldukça güzel.