Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Coppa Sabatini 1.1 Kategori

Konu, 'Sporcu Odası' kısmında Cem Unden tarafından paylaşıldı.

  1. Cem Unden

    Cem Unden Onursal Üye

    Kayıt:
    12 Şubat 2010
    Mesajlar:
    3.461
    Beğeniler:
    5.524
    Şehir:
    İzmir
    Seviye:
    7 Ekim 2010 günü 58.Coppa Sabatini yol yarışı var . Tek günlük yarış 1.1 Kategori
    Geçen sene Phillipe Gilbert kazanmıştı . Yarış 199km . Başlangıç saati Türkiye saati ile 12:00 . Bitiş tahmini 16:46

    Katılanlar
    http://www.coppasabatini.com/elenco_iscritti_2010.pdf

    Yayın : RaiSport
     
    kadir kelleci, bikerboy ve samet okuyucu bunu beğendi.
  2. Cem Unden

    Cem Unden Onursal Üye

    Kayıt:
    12 Şubat 2010
    Mesajlar:
    3.461
    Beğeniler:
    5.524
    Şehir:
    İzmir
    Seviye:
    Yayın özet olarak saat 21:00 RaiSport 'ta gözüküyor

    RaiSport'un önümüzdeki günlerde yayınlayacağı bisiklet yarışları şöyle

    Giro Emilia ve Paris Tours naklen olacak . İyi bisikletçiler var . Sezon kapanışı öncesi son yarışlar bunlar

    GIOVEDÌ 7 OTTOBRE
    Raisport 1: ore 20.45 differita Coppa Sabatini

    SABATO 9 OTTOBRE
    Raisport 2: ore 14.00 diretta Giro Emilia
    Raisport 1: ore 16.00 diretta Giro Emilia

    DOMENICA 10 OTTOBRE
    Raisport 2: ore 15.25 diretta Parigi-Tours
    Raitre: ore 01.00 Parigi Tours
    Raisport 2: ore 18.15 differita Gran Premio Beghelli
     
    samet okuyucu ve kadir kelleci bunu beğendi.
  3. Cem Unden

    Cem Unden Onursal Üye

    Kayıt:
    12 Şubat 2010
    Mesajlar:
    3.461
    Beğeniler:
    5.524
    Şehir:
    İzmir
    Seviye:
    Doping cezası biten Ricco birinci oldu . Birşey değişmiyor anlayacağınız . Boşuna ceza vermesinler bari

    Peccioli 199km
    1 Riccardo Ricco (Ita) Vacansoleil Pro Cycling Team
    2 Marco Marcato (Ita) Vacansoleil Pro Cycling Team
    3 Leonardo Bertagnolli (Ita) Androni Giocattoli
    4 Giovanni Visconti (Ita) ISD - Neri
    5 Staf Scheirlinkx (Bel) Omega Pharma Lotto
    6 Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago - CSF Inox
    7 Davide Appollonio (Ita) Cervelo
    8 Alexandre Botcharov (Rus) Team Katusha
    9 Simone Stortoni (Ita) Colnago - CSF Inox
    10 Alessandro Bertolini (Ita) Androni Giocattoli