Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Continentallerden hangisi

Konu, 'Tekerlekler' kısmında ahmet alyanak tarafından paylaşıldı.

1. ahmet alyanak

ahmet alyanak Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    İyi günler doğabisiklet. Comda teker indirimde benim tekerlerde fabrika çıkışlı hatalı tam oturmuyor. Ne ustalar yapamadı. Arkadaşımda continental trrafic var begendim sanki benim salcano dandik tekerden daha iyi duruyor. Sizde önerirmisiniz

2. Murat B.

Murat B. Forum Trolü

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Hangi bisiklete takacaksınız? Nerede nasıl kullanacaksınız? Bunları bilmeden cevap veremeyiz...

3. ahmet alyanak

ahmet alyanak Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Salcano ng 650 mtb. İstedigim sessiz ve yol tutuşu iyi min 2.0 olan max 80 tl lik bir lastik yanakları dişli önü silik olsa daha olmazmı

4. Murat B.

Murat B. Forum Trolü

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Traffic'in ortasındaki dişler küçük ve birbirine yakın, slikten çok farklı olmayacaktır. Birbirlerine yakın oranlarda asfalt ve toprak yolda kullanıyorsanız iyi bir seçim olacaktır diye düşünüyorum. Ancak genelde asfaltta kullanıyorsanız Town & Country gibi modellere bakmanızda fayda var.

5. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    hem asfalt hem toprak yollar için en ekonomik seçenek schwalbe cx comp 2.0 bizzat 3 yıl kullandım, memnun kaldım. şu an halen bisikleti sattığım arkadaş kullanmakta.

6. 9magiko

9magiko Forum Bağımlısı

Adı:
    Murat Ali Güneş
    Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    http://www.deltabisiklet.com/?_Args=_ProductInfo,6490,OdesisMc
    http://www.bikestore.ie/continental-travel-contact-26-x-20-black-tyre.html

Elimde bu lastiklerden var 1 çift, Delta Bisiklet'ten aldım ve 100 km asfalt yolda kullandım sonra bisikleti dağıttım şu an elimde fazlalık. Sıfırdan farksızdır aldığım gibi duruyor %1 yıpranma bile yok, çifti için fiyat 120 TL sıfırının çifti şu an 260 TL civarında.

Patmaya karşı koruması, SafetySystem, DuraSkin gibi özellikleri vardır inceleyebilirsiniz şehir içi için çok güzel bir lastik yere temas eden kısmı düz ama kenarlarda dişler var hafif arazi koşulları ve kaldırımlar için.