Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Continental ve Schwalbe Marathon aynı bisiklett de kullanmak

Konu, 'Yol Bisikleti / Road Bike' kısmında no haşhaş no vitamin tarafından paylaşıldı.

1. no haşhaş no vitamin

no haşhaş no vitamin Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
  2. Orhan Akarkut

Orhan Akarkut Bisikletkolik

Bisiklet:
    Eddy Merckx
    Seviye:
    Patlamaya dayanıklı olanı arkaya takmak daha doğru bence. Arka lastik daha kolay patlar.

no haşhaş no vitamin bunu beğendi.
  3. no haşhaş no vitamin

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    @Orhan Akarkut bencede 1 senede 1 defa patladı o da arka lastik lastiği inik bırakmıştım bir süre inik kullandım patlamadı sonrada fazla hava bastım. 10 km sonra patladı. arka lastiği patlamaya dayanıklı olanı önede contıyı takarım.

1 senede 2 çift swalbe ve 1 çift maxis eskittim. ilk aldığım swalbe yarıldığı için yenisi ile değiştirdim. maxisler hız lastiği ve çok hafifti yalnız yağmurda kayabilir diye değiştirmiştim

4. I am the Uptown R.

I am the Uptown R. Onursal Üye

Seviye:
    @Cem Ç. alakasız olacak biraz ama Maxxis hangi modeli kullandınız? Detonator mu? Öyleyse nasıldı? Almayı düşünüyorum.Ayrıca farklı iki marka kullanmaya dair yorum yapamacağım ancak, ben arka lastiği 700x25 yapacağım önü 700x23 yapacağım.

5. no haşhaş no vitamin

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    @Uptown Cyclist detanator zaten sıfır aldıgım da meridada vardı 25c 240 gram tanesı şu anda kullandıgım swalbe 23 c olmasına rağmen tanesı 450 gram yarım kilo ağırlaştı bisiklet.

2 lastıkden yarım kılo ağırlaştı bısıklet, hız dustu maxis varken uçuyordum düz yolda 55 yapıyordu şimdi 51 en fazla. yağmurda kışda kulandığım için ve 1 2 defa patlayınca hemen değiştirmiştim.

6. I am the Uptown R.

I am the Uptown R. Onursal Üye

Seviye:
    @Cem Ç. Yuvanlarnma dirençlerine dair bir site buldum.Orada orta fiyat kısmında en iyi olarak görünen en üstte Vittoria Rubino Pro III var.Ay sonunda 2 tane alacağım.Maxxis listede bile yok ilginç bir şekilde.Lugano en altta resmen reziilik demişler ve zaten tabloya göre yuvanlanma direnci çok vahim.Siz de düşünürseniz değiştirmeyi Vittoria'yı unutmayın.ChainReaction'dan 160 tl'ye geliyor kargo ile.