Colourmen6 Ahmetİn Yenİ Canavari Drag EŞİ Benzerİ Yok

Uğur Vural

Forum Bağımlısı
Tepki
1.332

:Skull-175 :Skull-175 :Skull-175 :Skull-175 :Skull-175 :Skull-175 :Skull-175
İşte arkadaşlar COLOURMEN Ahmetin Yeni Dragı linki düzeltip veriyorum
COLOURMEN6 AHMETCİM ARAMIZA YENİ DRAG CANAVARINLA HOŞ GELDİN SÜPER BİR BİSİKLET GÜLE GÜLE HOPLAYA HOPLAYA KAZASIZ BELASIZ BİN BU ARADA MERAK ETTİM BU CANAVARDA KAÇ HAVA YASTIĞI VAR AYRICA KİLİMA ANOLOGMU DİJİTALMİ VE AZ DAHA UNUTUYORDUM CANAVARIN BENİM SCOTT RANSOM A NE KADAR BENZİYOR:D :in: :Skull-175 :eek: ;) :D

(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

Scudo

Kutay Özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
466
Üstünde SLX komponentler var fena değilmiş:D:D:D:p
Hayırlı olsun çok güzel kazasız belasız kullanın.
İlk yorumu bendeniz yapıyorum.
iyi pedallamalar...

• Beğen
Tepkiler: AHMET KARAASLAN
Tepki
169
abi ben sana ne söyleyim hani çocuğuna bisikleti sürmeyi öğretmeye çalışan bi baba olurya aynen öyle
foruma fotoları koymayı beceremedik yine arkamızdan yetiştin tuttun bizi sağolasın

• Beğen
Tepkiler: Uğur Vural

Uğur Vural

Forum Bağımlısı
Tepki
1.332
@AHMET KARAASLAN

her zaman yanınızdayım canım colourmenlerim biz adam satmayız birlik temek fikrimiz bizde bas git yok okadar

Ahmet Bolgi

Forum Bağımlısı
Tepki
776
arkadaşım güle güle kullan. cidden öğrenmek istrediğim bişey var " o makinayı evin salonuna sokma iznini nasıl aldınız" yaw balkona zor çıkardım kenarda tranerin üstünde 1 bisikletlik yeri zor aldım. şaka bir yana böyle salonda görünce işin sırrını öğreneyim dedim :) kazasız belasız binin.

• Beğen
Tepki
169
@Ahmet Bolgi

öncelikle teşekkür ederim.bu bisiklet sevdası adama herşeyi yaptırır ona eminim salondaki bisiklete gelince şimdilik dursun diye koydum ama arada şartel düşüyor ve eşim bağırıyo bunun burda ne işi var diye olup gidiyo oda evin bir mensubu oldu artık alıştık (sakın deneme) :D :D :D

• Beğen
Tepki
169
@MURAT PEMBEGÜL

teşekkürler murat .yeni antrmandan geldim uğur abiyle beraberdik.beraber olmak niyetiyle k.i.b (colourman6) :in: :in:

• Beğen