Colnago Etiketli Yol

MUSTAFA ŞAHAN

Forum Bağımlısı
Tepki
51
Daha önce satmış olduğum bu bisiklet, ihtiyacı olduğundan satmam için bana rica eden arkadaşımın bisikletidir. Tekrar satışa sunulmuştur.
Özellikleri aşağıdaki gibidir.
KADRO ORJİNAL COLNAGO DEĞİLDİR. ANKARA DELTA BİSİKLETTEN NONAME OLARAK ALDIM. REDBULL OLDUĞUNU SÖYLEDİLER. KENDİM BOYATTIM VE ÜZERİNE COLNAGO YAZDIRDIM. 2006 MODELİ ACTİVE PLUS TAKLİDİDİR. KADRO VE ÇATAL ALUMİNYUMDUR. ÇATALIN MARKASI ALANDIR.
KADRO BOYU 54 CM DİR.
VİTES GRUBU VE AYNA DİŞLİ SORADIR.
ÇEMBERLER REMERX,
HAZNELER EXAGE DIR.
SELE, SELE BORUSU, FREN BACAKLARI VE GİDON BOĞAZI RCLN MARKADIR.
Şu anda üzerinde kevlar cst siyah lastik bulunmaktadır.
Fiyatı 500 YTL dir. Pazarlıksızdır.
0535 5656995

(link)
Shot with (link) at 2007-08-05

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Scudo

Ahmet Miura

Forum Demirbaşı
Tepki
845
İsim
Ahmet Cemiloglu
Bisiklet
Diğer
@mersinduzyol

Bu forum bir yana, Türkiye'de kadro geometrisindeki yanlışları iki fotoğrafa bakarak çözen, gözle stres analizi yapabilecek düzeyde kendini bu işe adamış bir guru olması gerçekten heyecan verici. İkinci el bir satış ilanını baltalayan yazılarla değerli bilgilerinizi boşa harcamaktansa "Kadrolar" başlığı altında teknik makaleler yazmanız eminim ki bisikletini satmaya çalışan arkadaş başta olmak üzere tüm forum üyelerini sevindirecektir.

Bibendum

Forum Bağımlısı
Tepki
463
@Miura

Yazdıklarınız çok güzelde ....
Arkadaş'ta doğru yazmış neden noname kadroya Colnago yazılıyor ? Colnago markası bu kadar ucuzmu ? Bu eziklik niye ? O zaman yazsanıza kadronun üzerine Noname diye !....

Burak Meşe

Forum Demirbaşı
Tepki
260
@Bibendum

Satan kişi bisikleti Colnago diye satmıyor dikkat ederseniz. Üzerine istediği yazıyı yazabilir. Noname bir kadroyu Colnago diye satmaya çalışsa dediğinize hak verirdim ama şu an saçmalıyorsunuz. Umarım bu gereksiz yazışmalar yetkililer tarafından silinir ve konu başlığı amacına ulaşır.

sprint

Forum Demirbaşı
Tepki
282
@Bibendum

kardeşş herkesin seninki gibi full carbon bisiklet almaya gücü yetmiyebilir. ayrıca taklitler asıllarını yaşatır. adam COLNAGO ETİKETLİ demiş. nerden aldığını , asıl markasını yazmış zaten.

MUSTAFA ŞAHAN

Forum Bağımlısı
Tepki
51
bu özellikteki bir bisikleti 500 liraya veren varsa ben alacağım. Maksat alışveriş olsun. İyi forumlar.

Haşim Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
4.407
@adem baklar

İlanların son güncelleme tarihlerine dikkat ediniz. ;)