Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çoklu Msn [Programsız]

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Yokuscu tarafından paylaşıldı.

1. Yokuscu

Yokuscu Forum Demirbaşı

Seviye:
    Arkadaslar hemen konuya değinecegim. Çoğu arkadasımızın birden fazla msn adresi var ve bunları acmak için çeşitli yamalara ihtiyacları var. Ama ben size bildigim programsız bir yöndemi aktaracagım...

Başlat>Çalıştır> regedit ( Başlattan çalıştıra girin oradan regedit yazın ve enter tusuna basın]

Çıkan Regedit kayıt defterinde;
    HKEY_LOCAL_MACHINE tıklayın ardından alt başlgı olan " SOFTWARE " e tıkılayın.

Sonra yine alt başlık çıkacaktır. Orada "Microsoft" a tıklayın . Daha sonraki alt başlıklardan da "Messenger" a sağ tıklayın ve yeni secenegine basın. Sonra DWORD(32bit) yada DWORD (64 bit) ikisinden birine tıklayın. (işletim sisteminize gore bunu secin... Sonra yanda bir dosya olusacaktır. Bu dosyanın ismini "MultipleInstances" diye değiştirin. sonra o dosyaya basın. Cıkan "0" değerini 1 yapın. Tamam diyiniz. Ve regediti kapatınız.

Hayırlı olsun artık coklu msn kullanabilirsiniz.
    (Bu İllegal bir işlem degildir)

Saygılarımla

2. zafersidal

zafersidal Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    bilgi için teşekkürler ama şuanda çoğu msn kullanıcısı getirdiği kolaylıklar nedeniyle messenger plus ı kullanmakta ve bu eklenti ile istenildiği kadar msn aynı anda açılabilmekte ;)

Yokuscu bunu beğendi.
  3. Yokuscu

Yokuscu Forum Demirbaşı

Seviye:
    haklı olabilirsiniz.Ama aramızda çok eski bilgisayarları olan üye arkadaslarımız var.( Benim eski bilgisayarım gibi:)) Msn'yi zor çalıştırıyordu. Bırakın Plus'u ben actıgı için şükür ediyordum:). Buradan yola çıkmış olmalıyım :)

sonEr´´ ve zafersidal bunu beğendi.
  4. Hasan Kuru

Hasan Kuru Onursal Üye

Seviye:
    Ve konuyu bilgisayarım altlı forumda açmanız gerekiyordu.