Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Cok Temiz KullanilmiŞ Samsung R1 Divx Player Bluetooth Tv Out

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında netmark tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. netmark

netmark Forum Demirbaşı

Seviye:
    Urunü ingiltereden sıfır olarak satın aldım ve cok temiz kullandım. Urun henuz resmi olarak ne turkiyede nede ingilterede satışa cıkmıştır. Cok ince kredi kartı buyuklugunde olan cihaz Samsungun en son cıkardıgı ve en fazla ozellige sahip olan mp3 çalarlarından biridir. Ses kalitesi geliştirlen yeni DNSe ses ozelligi sayesinde gerçekten kaliteli. Aslında cihaza mp3 çalar demek cihaza haksızlık etmek olur. Cihaz bir divx player. Filmleri hiçbir donuşume ve hiç bir programa gerek duymaksızın surukle bırak izle. Alt yazı destegi mevcut. Turkce dil seçenegi mevcut. 16 milyon renk. 2.6 inç 400X240 TFT-LCD dokunmatik ekran(iphone hassasiyetindedir) Radyo mevcut. Radyodan kayıt mevcut. Ayrıca resimlerinizi koyup izliyebilirsiniz. Benim laptopumdan daha guzel ekranı var dersem abartmış olmam. Ebooklarını okuyabilirsiniz. Ses kayıt yapabilirsiniz. Oyunlar mevcut hemde gerçekten kaliteli. Urunde bluetooh ozelligide var. Kablosuz kulaklık takıp sorunsuzca film izleyip muzik dinliyebilirsiniz. Tema seçebilir, kendi muziklerinize kendiniz dj lik edip mixler yapabilirsiniz.Ayrıca player flash dosyalarınıda çalıştırmaktadır. Kulaklıkları kullanmadım. Cam filmi hala uzerinde. Tum kutu içerigi duruyor. Ayrıca alınacak kablo ile divx filmleri tv de izliyebilirsiniz. Daha fazla bilgi almak isteyenler arama yapıp bilgi alabilirler ayrıca youtubea samsung r1 yazıp aratırsanız urunun tanıtım videolarını ve incelemelerini bulabilirsiniz. Desteklenen video formatları divx, xvid, avi, mpeg4, wmv, H.264 ve asf. Desteklenen muzik formatları Mp3, wma, aac, wav, flac ve ogg Desteklenen resim formatları. JPEG, BMP, PNG, GIF, SWF,TXT Made in Indonesia

TAKAS YOK İSTANBUL DIŞI KARGO ALICIYA AİT FİYAT 300 LİRA
    hızlı iletişim için lutfen divxist@hotmail.com dan iletişime geçiniz. Buraya her zaman bakamıyabiliyorum.

2. d.berkay

d.berkay Onursal Üye

Adı:
    Demir Berkay
    Bisiklet:
    Marin
    Seviye:
    Ürünün hafızası sanırım 8gb.. Fotoğrafların birinde ürünün arkadan görüntüsünde zar zor okunuyor..

3. netmark

netmark Forum Demirbaşı

Seviye:
    Evet 8gb belirtmeyi unutmuşum :)
    Sagol berkay kardeş :)

4. netmark

netmark Forum Demirbaşı

Seviye:
    ilan gunceldir...

5. netmark

netmark Forum Demirbaşı

Seviye: