Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi Çok Temiz Güneş Gözlüğü(Kargo Ücretsiz!!!)

Konu, 'İkinci El Aksesuar ve Giyim' kısmında RAHMİ tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. RAHMİ

RAHMİ Forum Bağımlısı

Seviye:
    Henüz 1 haftalık olan HAWK marka güneş gözlüğümü satıyorum. Ürün 2 yıl garantilidir. Sanırım garantisi Isparta'daki aldığım gözlükçüden ama başka yerden de olabilir. Yanında garanti belgesini de yollayacağım. İthalatçı firma İstanbul'da. Belki sizin bulunduğunuz yerdeki gözlükçülerde aracı olabilir. Tabi bir sorun olması durumunda bunlar. Gzölüğü 1 kez kullandım ve büyük geldiği için satıyorum. Kutusu, bezi, garanti belgesini yollayacağım. Ürün gerçekten çok temizdir. En ufak bir çiziği dahi bulunmamaktadır. Fiyatı da oldukça uygundur..
    Fiyat olarak 60 TL diyorum. Kargo Ptt ile bana ait. Alıcı kişi ödemeyi PTT Havale ile yapması gerekiyor. İş Bankası hesabım henüz açılmadı, 15-20 gün sonra açılınca ordan da olabilir. İlgilenen arkadaşlar ÖZEL MESAJ yolu ile bana ulaşabilirler. Veya konuya cevap da yazabilirler. Alıcı olmayan arkadaşların cevap kalabalığı yapmamasını rica ediyorum..
    İşte fotoğraflar:

2. RAHMİ

RAHMİ Forum Bağımlısı

Seviye:
    Arkadaşlar, acilen ciddi alıcılar bekliyorum. Fiyatta da pazarlık payı vardır. Siz merak etmeyin. Ayrıca sürekli konu günceldir yazıp durmayacağım. Ben ürünü satana kadar buraya birşey yazmam. Sattığım anda da satıldı diye eklerim.. Ürün gerçekten sıfırdan farksızdır.. Alıcılarımı bekliyorum :)

3. RAHMİ

RAHMİ Forum Bağımlısı

Seviye:
    Bir an önce satmak istediğim için fiyatı düşürüyorum. KARGO BENDEN olmakla beraber fiyat 50 TL olmuştur..

4. RAHMİ

RAHMİ Forum Bağımlısı

Seviye:
    Arkadaşlar son fiyat olarak 45 TL ye düşüyorum. Kargo hala benden. Eğer kargoyu da karşılarım diyorsanız 40'a vereceğim..

5. RAHMİ

RAHMİ Forum Bağımlısı

Seviye:
    Kargo ve havale alıcıya ait olarak 35 TL ye düşürüyorum fiyatı..

6. RAHMİ

RAHMİ Forum Bağımlısı

Seviye:
    İlan günceldir..

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.