Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Çok Temİz 2. El ParÇalar Çok Uygun Fİyata Bu Fİyata Bulamazsiniz !!!!

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında onur polat onur tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. onur polat onur

onur polat onur Aktif Üye

Seviye:
    deore fren bacakları 1 çift 20 Tl
    elimde fazla olduğu işin satıyorum hiç bir sorunu yoktur çok minik bir çiziği vardır fakat anlaşımıyo bile ayrıca shımano papuçlar la beraber verilecektir (2çift)

1 çift shımano Quıckrelaise siyah (yanlarında çok ufak çizikler vardır fakat çalımasında hiçbir sorun yok 10 tl

neco furş kapağı kahve-turuncu arası + 10mm,5mm amoeba siyah spacer (sıfırdır)15 tl

zefal pompa - çok az kulanıldı hiçbir sorunu yoktur elimde fazla olduğu için ve paraya ihtiyacım olduğu için satıyorum.Yanında çaşitli uçlarla berber yolliyacağım uçlar içinde saklanabilir.Çok kullanışlı ve rahattır. 20 tl

][​IMG]

boriken marka termal içlik(M-L).İster formanın altına giyersiniz isterseniz de direk uzun kollu üst olarak. Çok şık bir tasarımı vardır ve çok sıcak tutar ben bunlaradn çok fazla kullanıyorum elimde fazla olduğu ve paraya ihtiyacım olduğu için satıyorum.Hiçbir defo veya yırtığı yoktur.25 tl (çok çok ucuz bir fiyat)

Ürünler istanbul içi elden teslim istanbul dışı ptt kargo ile yollanır kargo size aittir çünkü ürünlerin fiyatları çok ucuzdur!!!
    onurpolatonur@gmail.com
    05394376629 turkcell

2. onur polat onur

onur polat onur Aktif Üye

Seviye:
    resimlerin neden çıkmadığını bilmiyorum bi allahın kuluda bana yardım etmediği için kusura bakmayın

3. Samet Şenel

Samet Şenel Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
  4. Deniz

Deniz Üyeliği iptal edildi.

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Hazırcı olup, araştırma yapmayıp, mutlaka birilerinden yardım beklediğiniz için olabilir mi?

Yapmayın arkadaşım. Forumda kaç tane fotoğraf ekleme rehberi yayınlandı.

Biraz sert oldu ama kusura bakmayın, forumda herşey mevcut. Yeter ki bir göz atın. :)

5. Haşim Okyay

Haşim Okyay Onursal Üye

Seviye:
    Nasıl fotoğraf yükleneceği hakkında bilgi için burayı okuyunuz ve daha sonra fotoğraflı bir ilan hazırlayarak yeni bir ilan açınız.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.