Çok şükür aldım bisikletimi

Tepki
53
İsim
Ömer Faruk ŞAHİN
Merhabalar arkadaşlar yeni bisikletimi aldım çok şükür. Önceden Ümit magnetic 2d almak istiyordum ancak gelen tavsiyeler ve bisiklette indirim sonucu salcano ng450 V 26 aldım eski bisikletimin yanında süper oldu bu eski bisikletim çelik kadrolu ve çok sert bir amortisörü vardı beni çok yorardı çok şükür artık öyle bir sıkıntım yok.

Bisikletin resimleri;

Sizlerin yorumları benim için çok değerli lütfen yorum bırakmadan geçmeyin. :D:D

Scudo

SEYYAH OZİ

Daimi Üye
Tepki
654
İsim
Özkan
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Güle güle kullan arkadaşım kazasız bol pedallar

• Beğen
Tepkiler: Omerfaruksahin

yusuf_1977

Üye
Tepki
23
İsim
Yusuf
Bisiklet
Kron
Çok yakışıklı güle güle kullanın , bu model ile Kron XC150 sanırım denk modeller yalnız bazı gibi farklar gördüm ilk etapta XC150 de lastik ölçüsü 26 x 2,1 Salcano da 26 x 2,20 , XC150 de Shimano TX , Salcano da Altus kullanılmış . Hayırlısı olsun iyi günler de binin. Kaliteli bir zincir yağı da edinin baştan bakımı sıkı tutun ki sorunsuz olsun.

• Beğen
Tepki
20
İsim
veli
Bisiklet
Diğer
@Omerfaruksahin hayırlı olsun bakalım genellikle şehir içerisinde ve düz asfaltta kullanacaksan lastikleri yol lastiği ile degistirmeni tavsiye ederim daha akışkan bir sürüş icin

• Beğen

atakan123

Üye
Tepki
15
İsim
Atakan
Bisiklet
Dahon
Kardeşim kendine dikkat et:harika: İnşallah ilerde kendi paranla karbon yol bisikletleri alıp mutlu ve huzurlu bir ülke de sürmeyi nasip eder :mzkdnlmk:

• Beğen

Holidey

Üye
Tepki
51
güle güle kullan hayırlı olsun. yusufa katılıyorum ilerde lastiği biraz daha inceltirsen daha keyifli ve seri bir sürüş elde edersin.

• Beğen

suat akman

Forum Bağımlısı
Tepki
4.895
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Omerfaruksahin
Hayirli, ugurlu, keyifli olsun :)
Kazasiz, belasiz, patlaksiz, arizasiz, trafikte herkesin birbirine saygili oldugu nice keyifli pedallar!

• Beğen

Ruhullah.Grbz

Daimi Üye
Tepki
366
Bisiklet
Diğer
Salcano ailesine hoşgeldin kardeşim çok yanlış işlere bulaştın :D Mtb hastalıktır :) Kazasız belasız inşaAllah :)

• Beğen
Tepki
53
İsim
Ömer Faruk ŞAHİN
@SEYYAH OZİ @FatihKaRa @hucumkedi @suat akman @Kübra C. @serhat1299 @Ramadan Ş. Hepinizin değerli yorumları için teşekkür ederim. Tekerinize taş deymesin inşallah :). Bisiklete kaptırınca üşütmüşüm biraz geç cevap verebildim kusura bakmayın :(.

@yusuf_1977 Altus'un 28 vites olması alma sebebim oldu. Ama şuana kadar hiç 28 vitese çıkamadım :D.

@velicoskun01 haftada bir veya iki kez dağa çıkıyorum tak çıkar biraz yalama yapar korkusu var biraz :(.

@atakan123 karbon bana biraz pahalı gibi geldi ama karşılığını verdiğine eminim :).

@Holidey ince lastik bana ne kadar yardımcı olabilir merak ettim. Mesela hızıma kaç km/h ekleyebilir :kötü:.

@Kamış Tornavida normalde fiyat 1090 lira iken 970'e (taksitli) verdi. Ben bisikletim ilk benim olsun istediğim için sıfır aldım ama sen istersen aynı fiyata daha iyi bir dağ bisikletide alabilirsin :harika:.

@Mosso Relativo bana göre ön amortisör rahat geldi frenlemelerde olsun, kasiste olsun, dağda olsun rahat geldi. Bakımlarını yaptırdıkça aynı konforu devam ettirir umarım :).

@MtbHastası01 hoş gördük abim :) hasta olacaksam sebebi mtb olsun :D

• Beğen
Tepkiler: Mosso Relativo