Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çok Şaşirdim

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında M.Haktan Derin tarafından paylaşıldı.

1. M.Haktan Derin

M.Haktan Derin Forum Bağımlısı

Seviye:
    Bu aksam bi arkadaslarımla gezeyim dedim(yuruyerek) yanımdan yawasca bi bisikletli gecti beni cok sasırttı. Nedeni ise bisikletinin ust borusuna kocaman bi radyo takıp sesini sonuna kadar acmasıydı :D :D koptum o an superdi foto cekmek cok isterdim ama o an aklıma gelmedi yine gorurum belki cekerm o zamn inş :)

r_scribble bunu beğendi.
  2. Bülent ÖZER

Bülent ÖZER Onursal Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    burda çok var onlardan ekolayzırlı , pompalı korna ( şimdi çok moda) ve araba direksiyonlu . tabi trend değişiyor ben alıştım sende alışmaya bak bizde modifiye kültürü farklı , avrupalı bisikleti nasıl hafifletirim diye düşünürken biz nerdeyse oturak koyucaz. e tabi türkiyede hayat şartları avrupa gibi olmayınca bisiklete oturak koyup mıçmak hakkımızdır diye düşünüyorum :D :D :D

r_scribble bunu beğendi.
  3. ergin

ergin Forum Demirbaşı

Seviye:
    evet bende çok rastlıyorum araba direksiyonlu ve radyolu bisikletlere doğru trend değişiyor

4. Emre Ede

Emre Ede Forum Demirbaşı

Seviye:
    Eskişehirdede var bitane arkadaşımız, bisiklette ışık ve ses sistemi var, sele borusunda bagaj, bagajın üstünde akü :D kornası var, sellektör yapıo, müzik çalıyo, bi tuşa basıyo sesi dışarı veriyo bi tuşa basıyo kulaklığa verio :D teknoloji ne boyuta geldi görüyoruz :D

5. basar

basar Kıdemli Üye

Seviye:
    Onun bir sitesi mi, yoksa youtube da bir videosu mu ne vardi... Birisi bulabilirse cok iyi olur.

6. CROSSCU31

CROSSCU31 Kıdemli Üye

Seviye:
    evet onu adalarda bende gördüm çift amortisörlü ve 30 kilo ama ne arasan var araba da denilebilir sellektör bile var:D

7. abdullahabdullah

abdullahabdullah Forum Bağımlısı

Adı:
    Abdullah YEŞİLTAŞ
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Ben ne diyorum size, adam eski beldeyama bisiklete akü taktırmış, havalı kornadan inek sesi çıkıyordu. Yer: MErzifon. :D