Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çok önemli bir sorun !

Konu, 'Sporcu Odası' kısmında Ceyhun Oğuz tarafından paylaşıldı.

1. Ceyhun Oğuz

Ceyhun Oğuz Forum Bağımlısı

Seviye:
    Arkadaşlar ailem benım bısıkletle ılgıme ve turlara cıkmama karsı ! Ama ben her defasında zorla ıkna edıp turlara gıdıyorum... Geçenlerde Abim eve gelip bana bakdı ve 9 mayıs'da bisiklet yarışı varmış Tarsus'da katılacan mı ? dedi.Bende izin verirseniz katılırım dedım.İyi katıl dedı ve dıger gun kayıt ıcın gıttık gıttıgımızde saglık raporu ıstedıler...Saat 4 olmusdu ve saglık raporu almaya gıtsek kayıt subesı kapanmadan yetısemezdık onun ıcın ısımız bu hafta carsambaya kaldı ! Ve eve geldıgımde annem'ın bana sozu şu oldu;

Madem bisiklet'e bu kadar meraklısın ve iyi bildigini düşünüp turlara cıkıyor uzun turlara cıkmak ıstıyorsun bu yarışda bırıncı gel dedı ve abımde bunu onayladı !

Benim bu yarışda bırıncı gelmem demek bisikletli özgürlügümü doyasıya yasamam anlamına gelecek !
    Bu yarışta o kadar bırıncı gelmeyı ıstıyorum kı anlatamam ! Bu yarışta nasıl birinci gelebilirim :( ne yapmam gerekiyor ? yarış eshab-ı keyf denen tepeden baslıyor uzun bır ınısden sonra bırcok viraj ve yokuş çıkıyorsun ! ve bir üstgeçit geçıyorsun yarış sırasında ! yol o kadar ıyı degıl normal bır ilçe yolu :) ! Bisikletim üst seviye degıl ! Eski tip bir salcano ! Eger ilk 3'e girersem yenı bısıklet ve para ödülüde alıyorum ...

Önerilerinizi bekliyorum ...

Sevgiler ...

sadana bunu beğendi.
  2. £rk!n

£rk!n Yeni Üye

Seviye:
    kendine yeteri kadar güveniyorsan ve bisiklet üzerindeki zamanını mümkün olduğunca verimli kullanıyorsan zaten 1. olursun.yani sanıyorum ki 1 hafta içinde 0dan yarış kazanacak kadar iyi bir bisikletçi olmak zor..
    yanılıyor da olabilirim tabi:)

Ceyhun Oğuz bunu beğendi.
  3. Ceyhun Oğuz

Seviye:
    Güveniyorum kendime :( zatende o kadar cok ıyı kısıler katılmıyor yarısa bıldıgımız sokakdakı kısıler katılıyor ama ıyı olanları var aralarında :(

4. paramedik34

paramedik34 Forum Bağımlısı

Seviye:
    gazla gitsin, arkana bile bakma..:in:

5. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    En güzelini paramedik söylemis. Git, starttaki yerini al, bas pedala. Amacin yarisi birinci bitirmek olsun! He olur da geriye düsersen, sakin ola ki birakma yarisi. En azindan bitir!

6. mustea7

mustea7 Forum Bağımlısı

Seviye:
    gücünü idareli kullan yarışta iddalı olduklarından emin olduğun kişilerin arkasını bırakma deryallarıdnan istafade et gerekirse takım anlaşıp makara yapın seri çevir fınıshde ayağını dolduramayacağın dişlilerle kalkma yokuşları oturarak seri çık çektiğin acıyı umursama ve ne olursa olsun fınıshden sonra kendini yere atma en az 2 dk seri pedal çevir

7. Serdar Emre ACAR

Serdar Emre ACAR Forum Bağımlısı

Seviye:
    Acı çekeceksin biraz bacakların yanacak kramplar girecek.Ama bunlara aldırma yarış senin olur.Mümkün oldukça seri çevir.Yarışın başında herkes basacaktır.Sadece rakiplerini kolla arkalarından giderek rüzgarlarından faydalan ve finişe yakın bir yerde geç ve tek başına devam et.Ayrıca asfaltta ise yarış dişsiz lastik kullan.

8. Hakan Yazman

Hakan Yazman Onursal Üye

Seviye:
    Ceyhun sanırım bu yarışı kazanmak zorundasın, başka çaren yok, o yüzden kazanacaksın ;)

9. sadana

sadana Onursal Üye

Seviye:
    Ceyhun Kardeş birinci olmayı herkez ister...Ama kendini de bu kadar kasma'nın ve üzme'nin hiç gereği yok...Herşey olacağına varır...Sen azim et salcanoda olsa başka birşey de olsa sen kendinde o gücü zaten bulmuşsun...Ama kendini bu kadar üzmeni istemeyiz...Ve fazla azimde gözünü karartmasın,senin zararına olabilir...Bir yerlerini kırabilirsin....
    Umarım birinci olursun...

İyi forumlar...

10. Can Sonbay

Can Sonbay Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Eğer birinci olmak için gerçek bir sebebin varsa olursun inan bana.Hedefine odaklan ve gereğini yap.Tanrı yardımcın olsun..

11. fatih gul

fatih gul Forum Demirbaşı

Seviye:

nedn dişsiz lastik?????????????
    dişli kullanıp hahayı şişirse olmaz mı...!!!!!!!!:rolleyes: :) :in:

12. ufuk_

ufuk_ Kıdemli Üye

Seviye:
    Yahu ben bu yarışın sonucunu merak ettim.Yarış yapıldı bittimi yoksa daha yarış günü gelmedimi? Eğer yarışa katıldıysanız sonucunu söylerseniz sevinirim.

13. £rk!n

£rk!n Yeni Üye

Seviye:
    evet noldu bu yarış? kazandın değil mi?

14. mustea7

mustea7 Forum Bağımlısı

Seviye:
    herlade ilk 3 e giremedi ben olsam koşa koşa gelip yazrdım

15. Murat CER

Murat CER Onursal Üye

Seviye:

http://www.tarsusekspres.com.tr/index.php?id=4276 adresinden alıntıdır..

16. irfancan

irfancan Forum Demirbaşı

Seviye:
    Bence kazanmaktan ziyade katılım daha önemli.

17. Murat CER

Murat CER Onursal Üye

Seviye:
    Elbette İrfan Bey, bizim açımızdan durum aynen bahsettiğiniz gibi. Ancak Ceyhun Oğuz kardeşimiz açısından "aşık"ın "maşuk"a kavuşma ihtimali bu yarışta elde edeceği derece ile paralellik gösteriyor.

18. Faruk ÇUBUKCU

Faruk ÇUBUKCU Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Senin azmedip cesaretle pedal basman yeter kardeşim.

19. mustea7

mustea7 Forum Bağımlısı

Seviye:
    ali abiyle apo kürsü yapmış zaten öyle elit yarışmacıların yanında hiç sanşı yokmuş

20. Ceyhun Oğuz

Seviye:
    MerhabA arkadaslar oncelıkle cevabımın cok gec oldugu ve sızı merakda bırakdıgım ıcın cok ozur dılerım...
    Gercekden herkese ugramıcak bır olay oldu :mad: Okul takımı (basketbol) macı varmıs ve yarısdan bır gun once... her zamankı gıbı ılk beşin vazgeçılmez oyuncusuydum yarın yarısı dusunerek tedbirli oynuyordum fakat olacak ya :mad: ribaunt mücadelesınde karsı takımdan bır oyuncunun ayağının uzerıne dusdum ve bılegım dondu :boese157: yarına ılesmek ıcın ne gelıyorsa elımden yaptım hastaneye goturduler ve 4 gun istirahat dedıler ama ben ewe geldıgımde ayagımın şiş olmasına ragmen eshab-ı keyf e antremana gıttım o acıyla yarısın bıtımıne kadar gelebıldım yarında böyle olacagını umarak rahat uyudum fakat dıger gunun sabahı yanı yarısın olacagı sabah bılegım mosmor bır sekılde uyandım :( hastaneye gıttık ve 3 gun kaldım :boese157: yarısıda hastanenın penceresınden ızledım gercekden onumden gecerlerken cok uzuldum keske olabılseydım dedım ama nafıle :( ınsallah seneye artık :mad: !
    Hep bu şansızlıklarda benı bulur zaten şu hayatta :mad: