Çok kötü düştüm

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Evet arkadaşlar bugün yağmur yağıyordu ama ben gene de arkadaşımla belgrad ormanına gittik parkurlar felan vardı daha ilk etapta yokuş aşağı bir yer vardı ve ben taklaya geldim (takla attım) çok çamurluydu ortam ve şu an sağ dizimin altında doku yırtılması var sağ ve sol dirseğimde çizikler var sırtım tamamen sürtünmeden dolayı yanık halde kıpkırmızı olmuş.. sağ üst kaburgam birkaç hareket yapınca acıyor.. ve popomun üstüne oturunca fenaa bir ağrı yapıyor ama oturduktan sonra problem olmuyor... sizce kırığım var mıdır ?? sanki popom olduğunda biraz daha şişti kuyruk sokumu tarafları acıyor tam kaba et yani bilgilendirir misiniz beni nolursunuzzz ???

Scudo

Y.YILDIRIM

Üye
Tepki
12
Bisiklet
Salcano
Birşey olmasa dahi böyle ciddi bir kazadan sonra bir doktora görünmek şart.Tedbir için yani.

abcde_

Üye
Tepki
12
Bisiklet
Bianchi
gecmıs olsun bende sabah hava yağmur durdu dıye cıktım bısıkletle ekmek almaya gelene kadar banyo yaptım resmen . bugun sağlam yağış vardı gözümü zor açtım önüme bakamadım az kalsın bende bır yere vurucaktım. arabayla kafa kafaya geliyordum hemen sağa kırdım zor görsemde.

Ali Nihat GÖRAL

Forum Demirbaşı
Tepki
173
Bisiklet
Specialized
Geçmiş olsun ..Bence de bi doktora görünmekte fayda var...

İbrahim Eren

Aktif Üye
Tepki
23
Bisiklet
Kron
mutlaka doktora görünmelisiniz diye düşünüyorum. çok geçmiş olsun...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
yarın bi devlet hastanesine gideyim bari sadece kalçam için hangisine gitmem gerekiyor

Mustafa Şükrü Yıldırım

Forum Bağımlısı
Tepki
812
Bisiklet
Giant
Bende beton zeminde takla attım merdiven inerken, elimde birşey yok sanmıştım, ama şişlik varsa film çektirin, elimi kullanmama rağmen alçıya alındı, devlet hastahanesinde anlamıyorlar bu arada özel hastaneye gitmenizi tavsiye ederim. İlk kırığımda elim davul gibi 2 katına çıktığında devlet hastahanesi bana çatlak var dedi alçıya aldı sallamasyon bir şekilde, aynı röntgeni özel hastahane baktı bir sürü parçalı kırık olduğunu söylediler, tekrar parmakları yerine oturtup alçıya almışlardı.
Hiç bir şey yokta olabilir, moralinizi bozmak gibi olmasın :).

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@mustafa şükrü yıldırım
maşallahhhh ama özel hastane de afedersin adamı ayakta ... yaniiiiii

Kerem Kekeç

Aktif Üye
Tepki
28
Bisiklet
Whistle
Bildiğim kadarıyla ortapedi olması lazım. Geçmiş olsun bu arada.

Tepki
17
Bisiklet
Ümit
Bu geceden randevu alırsanız ortopedi için yarın sıra beklemezsiniz. Randevuyu ihmal etmeyin çok geçmiş olsun.

Tepki
17
Bisiklet
Ümit
Bu arada ailesinin %60 ı doktor olan birisi olarak özel hastanelere çok güvenmemek gerektiğini söylemek istiyorum. Sonuçta yaptıkları her müdahaleye devletten para aldıkları için gereksiz çok müdahale yapıyorlar fatura kabarsın diye.

Ahmet SARI

Daimi Üye
Tepki
220
Güzel kardeşim,

Kaza yapmışsın söylediklerine bakılırsa problem olduğu belli. Neden acile gidipte kontrol ettirmedin?

Tamam forumda doktorlar var ama webcam hizmeti vereceklerini düşünmüyorum!

Ayrıca kaburga batması var ise(belki uzak ihtimal gelebilir) ciğerini bile delebilir. Hoş kırık var ise derin nefes alırken bile "yavaş lan" der yani.

Zaten millet olarak hasta olmadan hastaneye gitmiyoruz sende böyle bir mevzu üzerine mededi forumda arıyorsun, pes!

İç kanama bile olabilir? Hadi anam git sabahı bekleme git acile..

Geçmiş olsun

• Beğen
Tepkiler: Y.YILDIRIM