çok kararsızım yardımcı olurmusunuz?

burak durel

Forum Bağımlısı
Tepki
436
İsim
Burak D.
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
merhaba arkadaşlar daha önce klasik bisikletim vardı ince teker yol bisikleti yeni bir bisiklet alıp uzun yollar yapmak istiyorum güvenerek yola çıkabilecegim bir bisiklet istiyorum bütçem 700-750 800 tl e kadar çıkabilir birde şöyle bir düşüncem var sıfır alıcağıma ikinci el daha yüksek seviyede bir bisiklet alırım diye düşünüyorum bana önerileriniz ne olur acaba çok kararsızım mtb bisiklet ler hakkında bi bilgim de yok yani daha önce 70 model bisiklet ile gidiyordum hep :) bisikletim dağıldı yeni bir bisiklet almaya karar verdim işte :) önerilerinizi bekliyorum iyi günler iyi pedallamalar.

Scudo
Tepki
27
Yol bisikleti mi şehir bisikleti mi arıyorsunuz buna karar vermelisiniz

emin palaz

Daimi Üye
Tepki
97
mtblerde 2. el kullanımı önemli metal yorgunluğu gibi ama yinede eğer temiz bulursanız çok uyguna bulunabiliniyor. mesela ben salı günü 2. el bisiklet aldım 2010 model kron xc1000 400 tl ama satıcı fazla kullanmmış kendinide belli ediyor...

eğer 2. el alacaksanız ve tecrübeniz yoksa anlayan biriyle gidip elden almanızı tavsiye ederim.

burak durel

Forum Bağımlısı
Tepki
436
İsim
Burak D.
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
mtb bisiklet arıyorum pardon yazmayı unutmuşum

Tepki
89
kardeş sana söyleyim bizim zamanında kullandığımız bisikletler fenaa değişmiş bugün sedona 741 disk frenli bisikletimi kurdurdum kastamonuda servis yoktu bildiin bisikletçi güzelce kurdu biraz bi dolaştım 1 saat kadar abi o süspansiyon sistemi ne ya off off off bana bu biraz fazla bile oldu sedona nın borla sı var hatta sedona 321 modeli var şehir içinde daha uygun deniliyor fiyatlar da daha uygun.şimdi apartmanın bi odası var oraya koydum kilitledim ama umarım çalınmaz abi adamı günaha sokar bu bisiklet :D

Tepki
89
tabi sedona haricinde de kron xc 250 veya xc 500 xc1000 diye çıkan modeller de güzelmiş. salcano yu ben pek anlayamadım seveni var sevmeyeni var ama bilmiyorum.daha biçok marka seçeneği mevcut olsada fiyatlıca geldi bana ama sen bilirsin kararını da paylaş merakta bırakma bizi :)

burak durel

Forum Bağımlısı
Tepki
436
İsim
Burak D.
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
tamam eyw. yorumlarınızın devamını bekliyorum :)

burak durel

Forum Bağımlısı
Tepki
436
İsim
Burak D.
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
hmm tmm herkezin önerilerini değerlendireceğim bide sedona 711 var o nasıl bir makine sizce?

burak durel

Forum Bağımlısı
Tepki
436
İsim
Burak D.
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@darkhan

şehir bisikletinden mtb e geçiş yapıyorrum evet şehir bisikleti buluduğum taraflarda kullanımı çok rahatsız artık mtb vakti geldi geçti :D

burak durel

Forum Bağımlısı
Tepki
436
İsim
Burak D.
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti