Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Çok İyi Durumda Continental Race King 26 x 2.2" Dış Lastik

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Halil EROĞLU tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Halil EROĞLU

Halil EROĞLU Aza

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Merhaba. Daha önce ne bisikletforumda, ne de herhangi bir başka sitede satış yaptım. Bu ilk ilanım olacak. Umarım detaylı açıklamalarımı destekleyici olarak yeterli görsel koyabilmişimdir.
    Ürün başlıktan da anlaşıldığı üzere bir çift Continental marka Race King model 26" x 2.2" ölçülerinde dış lastiktir. Astro 212HD model bisikletimin üzerinde gelen orijinal lastiklerdir.
    1 yıl boyunca sadece asfaltta temiz bir şekilde yıpratmadan kullandım. Eve dönüşte sürekli bakımını yaptım. Üzerini temizlemek için su dışında hiçbir madde kullanmadım(Deterjan, cila vs.). Lastiklerimi, 1.75"'lik lastiklerle değiştirdiğim için satışa çıkarıyorum. Lastiklerde kesik, delik veya aşınma yoktur. Katlanabilir özellikte değildir. Telinin çevresindeki dikiş yerlerinde kısmen iplik tiftiklenmeleri ve soyulmalar görülmektedir ama deformasyon yoktur. Lastik basınç aralığı 3,5 - 4.5 bar veya diğer bir deyişle 50 - 65psi'dir. Ben 50 psi'den yukarısını hiç basmadım. Asfaltta beni yormasına karşılık gayet konforluydu.
    Çiftine istediğim fiyat 75TL'dir. Piyasada sadece 1 adedinin sıfırının satış fiyatı 85-90TL arasındadır. İzmir içi elden teslim edebilirim. İzmir dışına kargo gönderi ücreti ve korumalı paketleme bana aittir!
    Lastiklerin satın alındıktan sonra 3 gün içerisinde geri iade garantisi vardır. Geri iade edilmek istenen kargonun geri gönderim ücreti alıcıya aittir. Ücret özel mesaj ile vereceğim banka hesap numarama yatırılır, iade durumunda ücretin tamamı ürün elime ulaştığı gün aynı şekilde iade edilir. İzmir içinde satışta ürün kontrol edilerek alınacağı için geri iade kabul edilmemektedir. Ürünü alan kişi aynı konuya ürün hakkında olumlu/olumsuz düşüncelerini belirtirse çok memnun olurum.
    Son bir yıkama ve kurulamadan sonra ürünün fotoğrafları tarafımca çekilmiştir. Bezle kurulandığı için bazı yerleri nemden ve beyaz ışıktan dolayı parlak çıkmış olabilir. Dişli kalınlıkları, yüzeyin temizliği ve bıyıkları net görünsün diye bu şekilde görüntü aldım. Bu kadar açıklamadan sonra resimlerin konuşma vakti geldi. Buyrun...

2. Halil EROĞLU

Halil EROĞLU Aza

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Satılana kadar güncel...

3. Emrah altun

Emrah altun Kıdemli Üye

Seviye:
  4. Halil EROĞLU

Halil EROĞLU Aza

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Uyarı için çok teşekkür ederim. Bu lastiklerin ne kadar olduğunu bilmediğimden ben de aynı siteden arama yaparak bakmıştım karşıma bu link çıkmıştı. Şimdi sizin gönderdiğiniz linki inceleyince Delta Bisikletin sitesindeki açıklama eksikliğinden dolayı bir karışıklık olduğunu anladım. Benim kontrol ettiğim lastik sanırım katlanabilir(foldable) lastik ama sayfanın hiçbir yerine bu ibare geçmediği için fark edememişim. Bunun gibi birçok ürünün bu tür sitelerde ne yazık ki detaylı açıklamayı bırakın, iki satır bile açıklaması olmadan sadece fiyat girerek satışa sunuluyor. Bunların bir an önce tamamlanması ve müşteriyi mağdur etmeyecek şekilde satışa sunulması gerekmektedir.

Bu durumda ürünün sıfır fiyatı o civardaysa ben satıştan çekiyorum. Konu kapatılabilir.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.