Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi Çok çeşitli malzemeler

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Berk Karaca tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Berk Karaca

Berk Karaca Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Selamlar arkadaşlar. Hem kendi bisikletlerimin hem de arkadaşlarımın bisikletlerinin bakımını, modifikasyonlarını vs. ben yaptığım için, elimde kimisinin nereden geldiğini bile hatırlamadığım bir sürü parça birikti. Boşuna duracaklarına birilerinin işine yarar belki. İlgilendiğiniz parça için bana 0532 260 89 21 numaralı telefonumdan ulaşabilirsiniz. Buyurun tezgaha :) ;

Tiagra 4600 Triple kollar. 3000 km kadar kullanıldığını tahmin ediyorum. Hem 3x10 hem 2x10 kullanılabilir. Üstlerinde sonradan eklenen Ritchey ayar vidaları mevcut. Bunlar olmadan kadronuzun üzerinde de ayar vidası mevcut değilse özellikle ön aktarıcının ayarını yapamazsınız. Üst kısımlarındaki krom kaplamalarda ufak zedelenmeler mevcut. Bunun dışında gayet temiz ve sorunsuzdur. Fiyat 200 tl.

Concept SL marka gidon. 42 cm genişlik. Ağırlığı 320 gr civarı olması lazım. Sargıların altında kalacak bölgelerde muhtelif küçük çizikler mevcut. Fiyat 50 tl.

Tiagra 4603 Triple krank. 10' lu seri. 2000 km den fazla yapmamıştır. 50x39x30 diş sayısı. 175 mm kol uzunluğu. Zincir atması sonucu oluşan çizikleri var. Dişleri yıpranmamıştır, gayet iyi durumdadır. Fiyat 180 tl.

Miche Performance fren ayakları. Nereden elime geçtiğini hatırlamıyorum ama sanırım bir defa kullanılmışlar. Pabuçlar üzerinde çok hafif izler var sadece. Sıfır sayılır. Ağırlıkları toplam 340 gr civarı. Fiyat: 50 tl

Fizik Aliente Versus sele. Çok az kullanıldı. Sıfırından ayıramazsınız. Ağırlığı 240 gr. Fiyat 220 tl.

Selle Italia SLR Superflow 130 mm sele. Bunu ben yurt dışından almıştım ama sonra beyaz sele kullanmaya karar verdiğim için hiç kullanmadım. İnternetten kullanıcı yorumlarına bakarsanız ne kadar başarılı bir sele olduğunu görebilirsiniz. Hassas bölgedeki damarlara baskı yapmadan kalça kemiklerinizin üzerine oturmanızı sağlıyor ve böylece uyuşukluğa engel oluyor. Ağırlığı 185 gr. Fiyat 300 tl.

Tiagra 4600 uzun bacak arka aktarıcı. 10'lu seri. 32 dişe kadar destekliyor yanılmıyorsam. Sıfır bisikletin üstünden çok az kullanılıp sökülmüştü. Üzerinde sadece küçük bir çizik var.

Tiagra 4600 Triple ön aktarıcılar. Hem 3'lü hem 2'li aynakolla kullanılabiliyorlar. 10'lu seri. Biri 34,9mm diğeri 31,8mm. İkisi de çok az kullanılmış ve sorunsuz. Fiyatlar: 50 tl.

Tiagra 4600 double braze-on ön aktarıcı. 2x10. Nereden elime geçti bilmiyorum ama tertemiz. Fiyat 50 tl.

Sram Rival braze-on ön aktarıcı ve Token zincir yakalayıcı. 300-400 km kullanılan bir parça. Gayet temiz. Fiyat 120 tl.

Evet şimdilik bu kadar :) Yukarıda belirttiğim numaradan bana ulaşabilirsiniz.

2. Berk Karaca

Berk Karaca Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Selle Italia SLR sele satılmıştır. Geri kalan parçalar için ilan güncel.

3. Uğur S.

Uğur S. Onursal Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Tiagra 4600 uzun bacak arka aktarıcı fiyat yok.

4. Berk Karaca

Berk Karaca Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Evet onu atlamışım. Fiyatı 100 tl.

Arkadaşlar Tiagra kollar, gidon ve Miche fren ayakları satıldı. Güncel malzemeler;

Tiagra 4603 aynakol
    Tiagra 4600 triple ön aktarıcılar
    Tiagra 4600 braze-on ön aktarıcı
    Tiagra 4600 uzun bacak arka aktarıcı
    Sram Rival braze-on ön aktarıcı
    Fizik Aliante VS sele

5. Berk Karaca

Berk Karaca Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Tiagra aynakol ve Tiagra 34,9 mm ön aktarıcı satılmıştır. Kalan parçalar: