Çok büyük bir kaza geçirdik.

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.463
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Çok cidi bir kaza atlatmışsınız, geçmiş olsun. Önce fransız sonra siz. Emniyet şeritlerinin ne kadar emniyetsiz olduğunu gösterdi.

Scudo

Yunus M.

Forum Demirbaşı
Tepki
287
Bisiklet
Diğer
geçmiş olsun arkadaşlar.. çok üzücü umarım en kısa sürede iyileşir arkadasınız

• Beğen
Tepkiler: Tunakan Önen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Geçmiş olsun umarım kalıcı hasar bırakmaz. Fotoğraflarda yolun sağı boş, çarpmak yerine direksiyonu çalılığa kırabilirmiş, tercih meselesi tabi bu arada @Çağrı Soylu videoya +1

Türko

Sunroofa değil gökyüzüne inananlar
Tepki
3.204
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu memlekette insan hayatının ne kadar ucuz olduğunun göstergesi. Biz birde hayvanları savunmaya çalışıyoruz heyy ki hey

• Beğen
Tepki
9
Bisiklet
Merida
Aynı yolu kullanarak Ağustos ayında Marmara turu yapmayı planlıyordum. Geçen sene kuzeyden istanbul-tekirdağ-çanakkale-bandırma turu yaptım. Hedefim busene güneyden tam tur yapmak-tı. Kuzey rotalar trafik açısından çok rahattı. Bu kazayı öğrendikten sonra acaba iptal etsem mi diye düşünüyorum. Bu tip olaylar hayallerimize ket vuruyor. Çok büyük geçmiş olsun. En kısa zamanda sağlığına kavuşur inşallah.

Cengo

Daimi Üye
Tepki
358
Bisiklet
Carraro
Geçmiş olsun. Söyleyecek söz yok, emniyet şeridi bile emniyetli değil, yaralı arkadaşımızın en kısa sürede sağlığına kavuşmasını diliyorum. Suçlu sürücü de umarım ağır bir ceza alır.

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
arkadaşımıza geçmiş olsun dileklerimi iletirim.
emniyet şeridinde giden bir bisikletliye arkadan çarpmanın affedilir tarafı yok tabi, vuran kişinin engelli olması cezasını yarıya indirirmi sorusuna cevap ise bence hapis değil ,para cezası uygulanmalı tabi, bisiklete verilen zararı ödeyecek artı hastane masrafları ,bu durum tabi çok can sıkıcı,

Tunakan Önen

Forum Bağımlısı
Tepki
273
Bisiklet
Salcano
Arkadaslar her yol tehlikelidir ve siz ne kadar dikkar ederseniz edin birisi gelir size vurur yolu bilen bilir koskoca yol tek insan goremezsin ve nasil bir sanssa araba geliyor arkadasimi buluyor turkiyenin neresine giderseniz gidin ayni seyler bizi bulacaktir arkadaşımızı ambulansa bindirdik ifade verdikten sonra hastaneye dogru yola cikti tam 100 metre onumuzde aracin teki mercedes spor araba en soldan emniyet seridine makasa girdi orada o an bizde olabilirdik muhtemelen bu kazayida yapan sahislar oyle carptilar ben arkadasiniza carptilar deyince o kadar cok korktum ve sinirlendim ki anlatamam ama caresizlik iste cok kotu birsey belkide kask olmasa arkadasim ölmüştü cektigim aciylami kalayim insanlarin bu tur davranis yaptığınami umarim boyle seyler bir daha duymayiz tekrar soyluyorum arkadaslar KASK HAYAT KURTARIR.1 nasihat 1000 musibetten iyidir bana birsey olmaz demeyin kask takin güvenlik onlemlerinizi alin bu benim son uzun yolum oldu dahada gitmem

pilot

Forum Demirbaşı
Tepki
215
İsim
mehmet coşkun uzak
Bisiklet
Focus
@Tunakan Önen çok geçmiş olsun. Allah şifa versin. çok üzüldüm. böyle kazalar yaşanmasın artık güzel ülkemde.

• Beğen

burhan çetin

Forum Demirbaşı
Tepki
970
Bisiklet
Dahon
Büyük geçmiş olsun.Ne yazık ki Türkiye yollarında Allaha (c.c.) emanet pedallıyoruz.Bana da benzer şekilde emniyet şerdinde yandan çarpmışlardı,sol el bilek zedelenmesi ile atlattım.Neler hissettiğinizi çok iyi anlıyorum.

(link)

Geçen gün araç kamerası aldım.Tura çıktığımda bisikletin arka tarafını görüntüleyecek şekilde sabitlemeyi düşünüyorum.

• Beğen

Osman Yener

Forum Demirbaşı
Tepki
643
Bisiklet
Scott
Arkadaşınıza çok büyük geçmiş olsun. Maalesef birkaç gün önceki bir başlıktaki yabancı bisikletlinin bizim için yaptığı yorumun ne kadar acı bir gerçek olduğunu kanıtlayan bir başka olay.:(

• Beğen

Hüseyin Kara

Aktif Üye
Tepki
141
Bisiklet
KTM
@kenan.bozkurt.1969 İstanbul-Bursa yolu Türkiye'nin en işlek yollarından birisi. Özellikle Süpürgelik mevkisi tüm kamyon ve otobüslerin yoğunlaştığı bir yer. Turunuzu tekrar kuzeyden yapmanızı öneririm. İstanbul'dan Güney Marmara, Ege ve Akdeniz'e giden birçok kişi bu yolu kullanıyor.

• Beğen

Taner James

Forum Bağımlısı
Tepki
1.180
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Geçmiş olsun, resimlere bakınca ucuz atlatılmış, iyi ki kask varmış.

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Ucuz kask kullanmamanın faydaları böyle talihsiz anlarda belli olur. Arkadaşa Allah'tan acil şifalar diliyorum.

S.Koca

Forum Demirbaşı
Tepki
379
Bisiklet
Fuji
Büyük geçmiş olsun, acil şifalar. Allah cümlemizi böyle talihsiz olaylardan korusun. Bütün engeller bir yana insanlıktan engelli kılmasın kimseyi.

• Beğen