Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı çok amaçlı outdoor termos

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında emreden tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. emreden

emreden Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:

merhabalar;

geçtiğimiz ağustos ayında amerikadayken beğenip aldığım Primus marka İsveç malı outdoor termosumu ihtiyaç fazlası olduğu için satmaya karar verdim.. toplamda 7-8 kere kullandım. Kullanması çok keyifli bi ürün olduğu halde satıyorum çünkü artık başka bir termosum daha var..

kullanması cool ve keyifli olan bu termosu her an her amaç için kullanabilirsiniz.. ister çorba, ister makarna, ister sulu yemek; isterseniz de çay için ve daha bir çok sulu-katı yiyeceği muhafaza için kullanabilirsiniz.. kesinlikle akıtmaz, imkansız bi olay yani akıtması...

içindeki maddenin sıcaklığını en az 2 saate kadar aynı tutup, daha sonra yavaş yavaş (toplamda ~5 saate kadar) soğutuyor.

ister kaşık-çatal ile yersiniz yemeğinizi isterseniz de eğer sulu bi şey ise (çorba-çay) direk kapağı açıp içebilirsiniz, ağzınız yanmaz zira ağıza temas edecek olan en üst kısım plastikle kaplıdır, alt kısımları ise metal ile kaplıdır..

paslanmaz..

içeriğinin tadını bozmaz, koku yapmaz...

aklıma gelen özellikle bunlar; eğer sorularınız olursa cevaplamaktan zevk duyarım (bayram tatili dolayısıyla cevaplarım geçikebilir yalnız!)..

türkiye'de bu ürünü ya da bu kalitede bi benzerini bulamazsınız falan diyemem; çünkü var mı yok mu emin değilim; ama ben hiç görmedim..

**fiyat olarak 40 ytl düşünüyorum. eğer bu ürünün sadece çay için kullanılan tipte olanlarının (içi metal kaplama olup, ısı yalıtımlı olanlar) starbucks gibi yerlerde 50-60 liraya satıldığını düşünürsek, makul bi fiyat söyledim kanatindeyim.

**ankara içi elden teslim imkanı (bayramdan sonra) veya tüm türkiyeye kargo imkanıyla (karşı ödemeli)...

2. selfpower

selfpower Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    fiyat iyi güzel bir termos...

3. Gunesak

Gunesak Aktif Üye

Seviye:
    Sırf merak ettiğim için soruyorum... Standart bisiklet suluk kafeslerine girebiliyor mu bu termos?

4. emreden

emreden Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    maalesef o amaç için üretilmiş bir termos değildir.. daha geniş bir kullanım amacı vardır.. hem suluk kafesine girecek kadar ince olsaydı içinden bişey yemek biraz zor olurdu bence

5. emreden

emreden Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    kargo benden;

sizin ödeyeceğiniz fiyat ise sadece 40 ytl

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.