çok acil yardım

observer

Forum Bağımlısı
Tepki
581
Bisiklet
Salcano
ilk olarak decathlon'a sitemimi yayımlamak istiyorum kaç gündür ürün elimizde yollayacağız demelerine rağmen ürün stoklarında yok siteden bile kaldırılmış???
DECATHLON'A HAYIR!!!
26 nisan cuma günü 1 çift 1 inç iç lastik siparişi verdim.pazartesi günü beni aradılar ürün fotoğraf uyuşmazlığı var acaba siz 1 inç mi 1.25 inç mi sipariş ettiniz diye sordular 1 inç dedim.tmm dediler.ürün şu an stoklarda yok ama bu hafta içi ürün size ulaşır dediler.1 mayıs çarşamba günü arkadaşlara sözüm var sürceğiz o güne kadar elimde olması gerekiyor dedim.çarşamba elinize gelebilir ama perşembe kesin dediler.salı günü okul dönüşü aradım 5 gibi sordum son durum nedir.yarın gelcek mi dedim.yarın yani çrşmba günü kargolar çalışmıyor perşembe kargoya veririz.mng kargonun ist-ank mesafesi 1 gün perşembe bilemediniz kesin cuma elinizde olur dediler.bekledim perşembe günü elime geldim boş ver yarın zaten kesin dedim.bu gün geldim okuldan babama sordum ne gelen var ne giden kargo deneb nir şey yok yarım saat kadar önce aradım sordum.ürün tedariğinde sıkıntı yaşıyoruz bu gün bisiklet departmanından arkadaşlar yok yarın kargo ya yollar ya cumartesi ya da pazartesi elinizde olur dediler ve cümle tam biterken 1dk. yarında bisikletçi arkadaşlar yok ürünü pazartesi günü kargoya vereceğiz!!!!!
ve tabi ben artık pffffffffff
sizce ne yapmam gerekiyor satışı iptal etsem başka yerde bulamadım 1 inç iç lastik benin anlamadığım salı günü ürün elimizde perşembe yollayacağız diyolar ancak bu gün dediklerine göre ortada daha ürün de yok?
asıl sorunuma gelirsek hafta sonumu bisikletsiz geçiremem çok acil iç lastik bulmam lazım.dış lastiğim 26X1.15 cst traveller.performans bisikleti aradım bu lastik için bir çift iç lastik 30 tl imiş ama bana çok pahalı geldi.doğa bisiklette 1.50 için lastik var fiyatı çifti 17,8 tl acaba ondan alsam lastiği takmak çok mu zor olur?
(link)
şimdiden teşekkürler en ufak bir bilginiz bile olsa yardım ederseniz çok minnettar kalırım

Scudo
Tepki
18
Bisiklet
Peugeot
Bir kere rubenadan uzak durun!hiç bulaşmayın bile onun dışında yazınızı okurken çok zorlandım;Sonuçda bu lastikleri decathlon üretmiyor sadece satış yapıyorlar.asıl firmada yoksa size yokdan var edemezler değilmi?bende çok şeyler aldım ama hiç başımı ağrıtmadılar.

observer

Forum Bağımlısı
Tepki
581
Bisiklet
Salcano
hayır sorun o değil salı günü ürün stokta size yolluyoruz dediler fakat bu gün ürün bizdede yok dediler ama güya bu gü onlara geliomuş ürün 1 hafta kargo için biraz fazla bence ve sitede ürün stokta görünüyordu.

observer

Forum Bağımlısı
Tepki
581
Bisiklet
Salcano
dün aradığımda yarın tekrar ararsanız daha iyi olur demişlerdi saat 9:15 de aradım işte konuştuk bi şeyler dedi gün içinde size geri döneceğiz dediler 10 dk önce aradılar.teknik bir aksaklıktan dolayı gecikme oldu özür dileriz dediler ve kargonuz verildi :eek:
peki kargo bu gün elimde olmaz demi?pek sanmıyorum pazartesi size gelir.
peki pazartesiden sonraya kalır mı? hayır
:winkenlux
sipariş sonrası destek gerçekten iyi ama şu stok işine biraz dikkat etselerde 1 haftadır söz verdiğim arkadaşların sözünü yerine getirebilseydim.

Tepki
18
Bisiklet
Peugeot
@emircan Başbuğ06

Bu ülkede kaza ile şaka ile insanlar ölüyor!!!! kaldıki teknik bir aksaklık denmiş özür dilenmiş ama sizden ricam şu '''DECATHLONA HAYIR'''' Diye büyük puntolar'la yazdığınız yazıyı silin.yakışık almamış pek.(Yanlış anlaşılmasın avukatı değilim bu firmanın ) Çok hoş olmadı kanatindeyim.

observer

Forum Bağımlısı
Tepki
581
Bisiklet
Salcano
@yetkin yılmaz

ilk mesajda edit seçeneği yok maalesef

observer

Forum Bağımlısı
Tepki
581
Bisiklet
Salcano
DECATHLON'A TESEKKURLER

kargo takip numarasindan konttil ettim kargo eryaman.subesine teslim edilmis .......... ... isimli kuryeye teslim edilmistir.
saat: 12.55
diye yaziyor galiba ben sureci hizlandirmak icin suveye giysem bi seydegismez.kargoyoldadir galiba.ama eryaman ici 4 saat kadar zaman surmus birazda sabirsizimdir

observer

Forum Bağımlısı
Tepki
581
Bisiklet
Salcano
saat 12:55 te eryaman galeria subesine(evime 2km uzaklikta) gelen kargom hala elime ulasmadi ve saat 5 den beri subeyi ariyorum ya mesgul ya da nadoren caliyor ama.kimse acmiyor nirmalmidir acaba.gitgide.sabirsizlaniyorum 10 gundur su kargo isiyle ugrasiyorum

observer

Forum Bağımlısı
Tepki
581
Bisiklet
Salcano
ve kargo yine gelmedi 7 saatte 2 km uzaklıktan gelemedi.pffff yetti artık ya forumdanda ban yiycem

observer

Forum Bağımlısı
Tepki
581
Bisiklet
Salcano
(link)
durum bu sabahtan beri aynı.ürünün olduğu şube evime 2,5 km gidip alcaktım ama ürün kuryeye verildi diyor ondan almadım 12:55 ten saat 20:00 a kadar evime gelmesi gerekirdi galiba ne yapmam gerekir acaba?