Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

çok açil okumadan geçme

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında bisikletci55 tarafından paylaşıldı.

1. bisikletci55

bisikletci55 Kıdemli Üye

Seviye:
    öncelikle merhaba arkadaşlar

arkadaşlar acil olarak kadro ıhtıyacım var bunu forum kafeye yazmamın sebebı belkı arkadaşlarında veya kendısınde olupta aranıyor bölmunde görememiş arakadaşlar ıcın yazıyorum benım acıl olarak sedona sd761 turkuaz 16" kadroya ihtiyacım var nıye dersenız .....
    cvp: benım sedona sd761 turkuaz 16" kadrom var daha doğrusu vadı dün akşam antreman dan dönerken bi mototor bana çarptı .Adam ıyı hız yapmış benım kadro sansı kagıtmiş gibi yamuldu bizde yariş a gitcez duzeltelim derken kadro buzulen yerden kırıldı ailem bilmiyo bunun içinde abil olarak ıhıyacım var forum sakınlerı lütfen bana yardım edermısınız haberınızı beklıyorum

kerembasaran bunu beğendi.
  2. AydınGünaydın

AydınGünaydın Bisikletkolik

Seviye:
    geçmiş olsun sana birsey olmamıs o daha önemli sende bir hasar falan varmı?

3. bisikletci55

bisikletci55 Kıdemli Üye

Seviye:
    yokbişe olmadı ama babam bu olayı öğrenırse belkıde bisiklet hayatım bıter bıdaha bısıklete bınemem çünki bikerede, bisikletle yuzumu parcaladım onun için acıl olarak karo bulmam lazım iyi forumlar

4. Koray Karaman

Koray Karaman Onursal Üye

Seviye:
    Öncelikle geçmiş olsun.Keşke kadroyu düzeltmeye kalkmasaydınız.:( İnşallah aradığınız kadroyuda bulursunuz..

5. Haşim Okyay

Haşim Okyay Onursal Üye

Seviye:
    Bence bu kadar telaşlanmanıza gerek yok. İşin doğrusu ne ise onu söyleyin ailenize. Nasıl olsa öğreneceklerdir birgün.
    Geçmişte kötü bir kaza geçirmişsiniz, ailenizin de bisiklete olan bakış açısı değişmiş ve sizede eğer bir daha kaza yaparsan bisiklete binemezsin gibi sözler söylemişler zannedersem. Her aile çocuklarının iyiliğini, onlara bir zarar gelmemesini ister tabiki.
    Bence güzel bir dille anlatın olayı. Size birşey olmadığını görünce sevinecekledir de. Hem yeni bir kadro almanıza da yardımcı olurlar belki.
    Bilmiyorum bu benim düşüncem. Karar sizin. Allah kolaylık versin..