Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çocuklara mutluluk

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Gezginpedalist tarafından paylaşıldı.

1. Gezginpedalist

Gezginpedalist Yeni Üye

Adı:
    yusuf can
    Bisiklet:
    Trek
    Pedal dostları merhabalar,
    Bisikletimle insanlara faydalı olabileceğim aktiviteler arıyorum uzun süreli devam ettirebileceğim şeyler.
    Engelsiz pedal derneğinin faaliyetlerinden haberdarım çorba dağıtımına da katıldım fakat ben tek başıma da yapabileceğim bir şeyler arıyorum.
    Aklımdaki fikir şu sponsor ayarlayabilirsem ki bunu Ülker olarak düşünüyorum biraz büyük bir hedef ama fark etmişsinizdir ki ETİ nin Sarı bisiklet projesine karşı bir hamleleri yok.Onlardan şunu talep edeceğim (düzenli olarak sahilde Sarıyer-Beşiktaş sürmekteyim) bana portatif bir bagaj ve ve çikolata desteği bunu güzel bi proje haline getirip sunmak istiyorum.''Mutlu et mutlu ol'' sloganları da hazır zaten :) Çikolota verdiğim her çocukla birer resim çekerek kayıt altına almış olurum diye düşünüyorum.'Mutlu bir an' hashtagi ile paylaşım da yapabilirim.Projeye bir isim lazım ki bu kendileri tarafından(kabul ettiklerini varsayıyorum) da bulunabilir fakat benim bi isimle gitmem gerekiyor.
    Taleplerim ise değerli fikirleriniz ve Ülker de görüşebileceğim yardımcı olacak birileri artık hangi departman ile görüşmem gerekiyorsa.
    Şimdiden çok teşekkürler..

2. Gezginpedalist

Gezginpedalist Yeni Üye

Adı:
    yusuf can
    Bisiklet:
    Trek
    Fikri olan ?