Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Cocuklar icin kaliteli bisiklet

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında bberksan tarafından paylaşıldı.

1. bberksan

bberksan Yeni Üye

Seviye:
    Benim ufakliklara gecen yil birer bisiklet almistim normal 2 tekerliler ama yanlarda dusmeyi onleyen acemi tekerleri var (Yani bizimkiler 2 teker binemiyor bisiklete biri 4.5 biri 7.5 yasindalar). Sarachane'den 2 tanesi 80 milyonmu ne vermistim (Yoksa tanesinemi varmisim o parayi yaniliyor da olabilirim her neyse iste...)
    Gecen yil pek binemediler ama bu yil yazlik olayina girince 10 gunde oglanin bisikleti resmen dagildi tabi bu paraya daha iyisini beklemiyordum . Ancak Frenler ayar tutmuyor yanlarindaki ek tekerler devamli egriliyor aciliyor civatasi gevsiyor Her aksam elden gecirmesem yurumuyor elden gecirsem bile randiman yok. Sonra cok agirmis hanim oyle diyor... Gecen yan tekerler gevseyince oglan dusmus kolu simdi alcida maliyet 270 YTL..... (Allah'tan kirik degil 1 haftada cikacakmis alci) Hanim diyor ki sen kendine 650 YTL verdin iyisini aldin ogluna da iyisini al...... Tamam da oglan 4.5 yasinda sonra henuz 2 teker binemiyor....Bu sinifta kaliteli bisiklet oluyormu? Tavsiyelerinizi bekliyorum
    Saygilar
    Bulent Berksan

2. Murat CER

Murat CER Onursal Üye

Seviye:
    drag marka, bahsettiğiniz tipte bisikletler görmüştüm. kalitesi için bir şey diyemem ancak en azından drag markalı olması referans teşkil ediyor..
    drag pickachy ve butterfly bahsettiğim bisikletlere iki örnek..

3. bikergrrl

bikergrrl Bisikletkolik

Seviye:
    canondale ve scott da var.. inanilmaz ama benim bodrumdaki "uzak" :D komsularimdan birisi ogluna almis, eheheh velet benden kaliteli bisiklete biniyor :p :D

ehem.. neyse.. yani cevap: evet var :) isterseniz bu forumun uzerinde reklami olan 4 bisiklet magazasi ile baslayabilirsiniz aramaya :)

ufakliklara guvenli surusler

4. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    VisBike diye bir marka var, sanırım Yeşil Bisiklet'te bulmak mümkün. Bir göz atın derim ;).