Çocuk taşıyıcısımı ? O da ne !!!

Scudo

Ergün Gündoğar

Forum Bağımlısı
Tepki
206
Bugün carrefour'da gördüm, bisiklet satış yeri diye bir bölüm açmışlar otoparkta, akıllara zarar!:boese157:

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
fotograf çok sevimli:) .bende köpegim küçükken aynı şekilde taşıyordum.görünce hemen aklıma geldi.çok zevkli oluyodu.teşekkürler paylaşım için...

Ergün Gündoğar

Forum Bağımlısı
Tepki
206
Sanırım herkes benden farklı yönden bakıyor resime, resimde yapılanın yanlış ve çok tehlikeli olduğunu düşünmüştüm halbuki o_O

nazz

Forum Demirbaşı
Tepki
284
ergün bey ,evet yanlış kesinlikle ve çok tehlikeli..ben çocugun şirinliğinden bahsetmiştim..orada rahatsız oldugu anlaşılabiliyor..bir an farklı düşündüm bende,haklısınız siz aslında...

abdullahabdullah

Forum Bağımlısı
Tepki
633
İsim
Abdullah YEŞİLTAŞ
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Lapierre
Bisiklet türü
Yol bisikleti
sepette gezmek ne güzelolur. değil tabiki. Bu tamamen vurdumduymazlık. Canım çok sıkılıyor bu insan hakları konusunda.

o adama araba çarpsa ne olacak?

yolda ki çukurlar, insan öldükten sonra kapansa ne olacak?

34 çocuk öldükten sonra yol için ihale yapılsa ne olacak?

ileri görüşlülük diyoruz, insan hayatı diyoruz ya. İşte bu dediklerim bizde yok. Avrupadan ithal edilebilse ne güzel olurdu. İleri görüşlüler maalesef aramızda fiziken yok. Örnek: Atatürk, Adnan Kahveci, Barış Manço, Vehbi Koç, Sakıp Sabancı...

bürokrasi engelleri, başkasının başarısını çekememe ve köstekleme bizi bu hale getirdi. Dışarda düşman aramaya gerek yok diyorum. Bilinçsiz halk, kitap okumayan halk, akıllanmayan, ders almayan, balık hafızalı halk için bu sepeti çok görmüyorum.