Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çocuk Taşıyıcı

Konu, 'Delta Bisiklet' kısmında Hacı Murat ŞAHİN tarafından paylaşıldı.

1. Hacı Murat ŞAHİN

Hacı Murat ŞAHİN Forum Bağımlısı

Seviye:
    Merhabalar, bisikletime uygun bir çocuk taşıyıcı arıyorum. Pazar günü Emek şubenize uğradım ancak aradığım özelliklerde olan model kalmamıştı. Geldiği zaman haberim olabilirse sevinirim.

Bu arada oradaki bir arkadaş ön vites telinin konumundan dolayı benim bisikletime bagaja monte edilen tipteki taşıyıcının uygun olacağını söyledi. Ancak sitenizden resimleri incelediğimde bagaj üzerine değil de kendisi bagaj gibi monte edilen bir model var. Bu modelin taşıma kapasitesi ve kullanışlılığı hakkında bilgi almak istiyorum.

Benim bagajımın modeli ise buna benziyor. Bu konuda bilgi ve Emek mağazanız stoklarına girince haber verebilirseniz sevinirim.

2. Süleyman Uzunköprü

Süleyman Uzunköprü Onursal Üye

Seviye:
    Merhaba, konu ile bende ilgileniyorum, benide bilgilendirirmisiniz? Siz çok uzun zamandır bu koltuklardan arıyorsunuz.

3. ulas

ulas Admin

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Merhaba,

Bisikletinizi Emek şubesine götürürseniz uygun bir bagaj mutlaka takarlar. Genelde 22 kg a kadar taşıma kapasiteleri var. Ayrıca ürünler geldiği zaman size haber verilsin istiyorsanız foruma değil de bize mail atın. Daha kalıcı olur.

Görüşmek üzere

4. Süleyman Uzunköprü

Seviye:
    Eğer çocuk için bu model bir bagaj düşünüyorsanız tehlikeli olabilir. Çocuğun ayakları jant tellerine sıkışabilir, virajlarda düşebilir, tutunacak yeri olmaz.

Ama bu model daha güvenli, eğer hem alttan hem üstten montaj oluyorsa süper olur.

5. Süleyman Uzunköprü

Seviye:
    Bende önceden direk kadroya monte edilen bu koltuktan vardı, arkada çocuğun yaylanmasına sebep olabiliyor, tek taraflı monte edilen bu medeli de önermem.

6. Hacı Murat ŞAHİN

Hacı Murat ŞAHİN Forum Bağımlısı

Seviye:
    Yanlış anlaşılma olmuş galiba, benim kadromda ön vites teli kadronun üst tarafından indiği için kadro bağlantısı ile monte edilen modeller monte edilemiyor, vites telinin konumu buna engel oluyor. Bana Emek Şubesinde mevcut bagajıma monte edilecek bir model olduğunu ve o anda ellerinde mevcut olmadığını belirttiler. Çocuğumu bagaja oturtacak olsam zaten var ve oturturum, ancak buna sizin de belirttiğiniz nedenlerle kesinlikle niyetim olmadığı gibi, bagaj almak için girişimde bulunarak asıl niyetimi belli ettim.

Ulaş Bey sizin cevabınızı da aldım teşekkür ederim ancak belirttiğim üzere bizzat gittiğimde ellerinde henüz uygun modelin olmadığını söylediler. Takriben bu hafta geleceğini de belirttiler. Ben de belki sık sık baktığım bu siteden haber alırsam ikinci bir defa eli boş dönmemiş olurum düşüncesiyle bu konuyu açtım. Burasının Delta'nın doğrudan yönettiği bir alan olduğunu düşünmem bunu sağladı. Ayrıca da almadan önce biraz bilgi edinmek istedim ki aldığımda çocuğum acaba nasıl tepki verir (korkabilir mi, alıştırma evresinde yapmam gereken birşey var mı gibi), diğer kullanıcıların bu konudaki tecrübeleri nelerdir, siz bisiklet ve ekipmanları konusunda profesyonel çalışmalar yürüten kişiler olarak ne gibi geri bildirimlerle karşılaştınız sorularından hangilerine cevap alabilsem faydası olur diye biraz bilgiye ihtiyacım olduğunu da belirttim.

Teşekkür ederim. Ulaş Bey size mail atmam gerekiyor ise atayım. Ama sitenize üyelikten mi bahsettiniz emin olamadım doğrusu.