Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çocuk bisikleti

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında turec tarafından paylaşıldı.

1. turec

turec Misafir

Merhaba, Ben 7 yaşındaki oğlum için bisiklet almayı planlıyorum. Önerebileceğiniz markalar ve İstanbul veya internetten satış için önerebileceğiniz yerler varsa memnun olurum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

2. nuhcan

nuhcan Onursal Üye

Adı:
    nuh can
    Seviye:
    bunun için çok fazla araştırma yapmanıza gerek yok.

Zaten şu an sezon sonuna yaklaşıldığı için pazarlık şansınız da yüksek.

Doğubank çevresindeki bisikletçilerden 16" tekerlek ebatlı bir model almanız 7 yaş ve başlangıç için iyidir. Yeni biniyorsa muhakkak denge tekerleklerini de alınız...

2 sene kadar kullanıp bisikleti haşat ettikten sonra :) 20" tekere geçersiniz...

Bu yüzden yüksek fiyatlı ürünlere yönelmemenizi öneririm...

Böyle bir ürün için bence vermeniz gereken en fazla miktar 100 YTL olmalıdır. Bildiğim kadarıyla piyasası 50-100 YTL arası...

Bir de karaköy'den Beyoğlu'na çıkan yüksek kaldırım yokuşunda 3-4 tane bisikletçi var. Çok kalite olmayan ama uygun fiyatlı ürünleri de var. Vaktiniz varsa sirkeci piyasası ile karaköy piyasasını bir karşılaştırmnızı öneririm...

Ufaklığa hayırlı binişler, sağlıklı günler dilerim.

Spora alışan bir gencin kötü alışkanlıklara ve arkadaşlıklara bulaşmasının daha zor olacağı düşüncesindeyim.

Hayırlı günler...

kcuk_ bunu beğendi.
  3. soneryen

soneryen Onursal Üye

Adı:
    Soner
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Nuhcan abime tamamen katılıyorum. Birde "Spora alışan bir gencin kötü alışkanlıklara ve arkadaşlıklara bulaşmasının daha zor olacağı düşüncesindeyim. " kesinliklikle ve kesinlikle katılıyorum. Özellikle tam ergenlik çağları sırasında bir sporla meşgul olan bir genç artık kolay kolay kötü alışkanlıklara ve arkadaşlara bulaşmıyor.

Şimdiden ufak kardeşimize hayırlı olsun. Kazasız, belasız günler dilerim.

Sizede saygılar sunarım.

4. turec

turec Misafir

Biz Haşim İşcana gitmeyi planlıyorduk ancak artık Doğubank ve Karaköy yeterli olacaktır. İlginiz için çok teşekkür ederim.

5. turec

turec Misafir

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Ben de herkese saygı ve sevgilerimi sunarım.