Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Cobike iyi mi?!

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında zazoo tarafından paylaşıldı.

1. zazoo

zazoo Kıdemli Üye

Seviye:
    Selam İstanbullu arkadaşlar, bu soruyu sormak için en uygun bölümün burası olduğunu düşündüm, gerçi Cobike anadolu yakasından mı avrupa'dan mı bilmiyorum ama forumumuzun neşe kaynaklarından Cobike'ı ve eşini uzun süredir buralarda göremiyoruz, kendisinin daha önce bir beyin operasyonu geçirdiğini hatırlıyorum, yanlışım varsa düzeltin. Umarım bununla ilgili tekrarlayan bir sorunu yoktur, ve tekrar eski neşesiyle aramıza döner! Bilgisi olanlar kısa da olsa bi cevap yazabilirlerse sevinirim:)

2. tırt kaptan

tırt kaptan Forum Demirbaşı

Seviye:
    Cobike ( sanırım Banu Hanımdı ) ve eşi forumumuzun neşeli, sıcak kanlı ve birbirinden güzel gezilerini paylaşan bir çifttiydi :p . Hatta Ender Abiler Akyaka'ya geldiklerinde İlknur Abla'dan rica etmiştim aşağıdaki fotoğrafı çekmesi için, sağolsun o da kırmamış ve çekmişti:eek: . Banu Hanım forumda kullanır demiştik :rolleyes: . Umarım bir sağlık problemi yoktur ve eşi ve kendisinin güzel gezilerini yeniden okuma fırsatımız olur.

cobike bunu beğendi.
  3. bulent40

bulent40 Forum Demirbaşı

Seviye:
    kendisi beşiktaş tarafında ikamet ediyor, avrupa yakası kısmına bakarsanız, hızlının bir görmüşlüğü var sanırım.
    www.bisikletforum.com/showthread.php?t=13595

4. Nedret Günaydın

Nedret Günaydın Onursal Üye

Seviye:
    kendisi çok iyi yakında aramıza tekrar dönecek,şu anda içi kıpır kıpır.iş problemide yok.aramızda olacak yakında beyawwww

zazoo bunu beğendi.
  5. zazoo

zazoo Kıdemli Üye

Seviye:
    oo iyi sevindik bi problem olmamasına, teşekkürler cevap için.

cobike bunu beğendi.
  6. cobike

cobike Forum Bağımlısı

Seviye:
    Slm Arkadaşlar,

Öncelikle zazoo ve tırt kaptan, bulentry ve hızlı.....Çok naziksiniz, çok düşüncelisiniz teşekkürler... Ayrıca sağlık sorunlarını bile hatırlayıp şüphe etmeniz bile benim bir garip yaptı açıkçası:(

Ben bu bölümü inanın görmemiştim:( Ta ki zazoo nun yorumunu okurken konudan bahsedinceye kadar:(((

Şimdi şöyle ki;
    Ben ve eşim işe başladık. O çok güzel gezileri yaptığımız günler geride kaldı demek istemiyorum ama kısmen öyle oldu.
    1. si ben mayıs ortasında işe başladım. eşim de 1 hafta sonra. Tempomuz klasik iş temposu belki ama, akşam da yaz sıkcaklarından bisiklete binemeyince uzak kaldık. Ayrıca bunu söylerken ve bisikletim odadaya lastik havası inmiş dururken utanıyorum:(
    Ayrıca ben cumartesileri de yarım gün çalışınca buradaki nefis planlara katılma şansım ne yazık ki azalmakta...
    Ama sağlık yönünde hiçbir problemim olmadı ki sevinerek söyleyebilirim. sadece bu sıcaklarda kaskın içinde kafamın pişmesini istemediğim ve korktuğum için çıkamıyorum.:):):)
    Ama daha sık girmeye ve yorum yazmya çalılşacağıma söz veriyorum. Çünlü gözlerim yaşardı. Hele ki hiç bir araya gelemediğimiz dostlarımın buradan hatırımızı sorması bile ayrı bir mutluluk..
    Çok teşekkürler....
    Sevgiyle kalın.....

evrenolb bunu beğendi.
  7. soneryen

soneryen Onursal Üye

Adı:
    Soner
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Selam çok geçmiş olsun. kendinizi yormayın. Ben sizi bilmiyordum yeni tanıma fırsatım oldu. Gerçekten çok çok geçmiş olsun. Size ve eşinize saygılar sunarım. :)

8. cobike

cobike Forum Bağımlısı

Seviye:
    Çok çok mersi...Ama hastalık daha eski .. sadece arkadaşlar uzun süre yaşattığım karabatak durumundan dolayı gündeme geldi.. yine de çok teşekkürler...:)

9. soneryen

soneryen Onursal Üye

Adı:
    Soner
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Anladım , asıl ben teşekkür ederim. İsmim Soner çok memnun oldum. Kusura bakmayın. Bende üyeliğimden sonra bisiklet alana kadar pek giremediğim için uzak kaldım.