Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Cnr De İstanbul Kuyumculuk Fuarindan İzlenİmler

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında grikartal tarafından paylaşıldı.

1. grikartal

grikartal Forum Demirbaşı

Seviye:
    MRB forum dostları bugün de size farklı bryerden farklı bır acıdan sızlerle paylaşmak istediğimiz hoş ve bır okadarda zevkli gecen bir gezi :)mizden bahsedelim,aslında hep bisikletli ve bisiklet resimlerimizi paylasıyoruz sız degerlı dostlarla.şimdi ne biskletımız var ne kaskımız nede formalarıız,bu sefer de bıraz farklı olsun dedık.ne bısıklet resımlerı var karemızde nede bisikletli dostlar:))benım de çalıştığım kuyumcu firmamızın orda olması nedeniile davetli olarak orda bulunmak zorundaydım,vee ceko suz olurmu bu davet tabııkı olamaz,onuda aldıgım gıbı cnr deyız,sagolsun işini bırakıp bana eşlik etti buradan da tesekkurler kendısıne. izlenimler harıka,hatta yürüyen kuyumcu dükkanları bıle vardı,:):)yahu hatunu bır gıydırmısler hatunu mu kacıralım yada altınlarımı kacıralım düşüncesı olmadı değil heee:)))))))) yahu bır tasla ıkı kuş da olabılırdı,neyse fazla sızlerı uyutmadan izlenımlere bır göz atalım,
    cnr ın giriş kapısındayız artık,:in:
    VE CEKOO:)
    vee ben grikartal :)))) yahu inanın dostlar alışık olmadıgımız ıcın bölee bisikletsiz bize garıp gelıyoo,hanı benım trek ımmm.)) ama inanın gören arkadaş ve patronlarım ın dediği ilk cümle bisikletin nerede,tühh dedım fuarda ammma güzel olurdu beehhh
    ilk durağımız JİVAL KUYUMCULUK satış ve pazarlama müdürü arkadaşım barış bey e uğramak,orada kısa hoş bır sohbetten sonra dolaşmaya devam edşyoruz

vitrinler hakıkaten de süüper süslenmiş,amanha sakın ola buraya eşinizle yada kız arkadaşınızla gezmeye gıdeyım demeyın vallhaa cüzdan boşalır ona göree::D :D
    YÜRÜYEN BİR ALTIN GÖRÜYORSUNUZ,yahu cekoyla neyı düşündük dostlar paylasalım,yukarda da yazmıstım,22 ayardan olusuyor bu hatun pardon altınlar:)şimdi çalmaya kalksaknapabılırız aslında bu konu bırazda HIZLI nın ilgi alanına girer ama öneriniz:))) şölllee bir yaslanında işçilik görünn:cool:
    ve arkadaşlar çalıştığım şirketin vitrininde görüşe sunulan yaptığım ürünler hakkında gerek cekoya gerekse gelen müşterilerimize tanıtım da bulunuyorum,
    şirkeitimizin verdiği kokteyl den bir kaç foto karesiyle başbaşa bırakayım sızı,aman haa dostlar visky içiyoruz ama sanmayın ki alkoliğiz biz doğuştan sporcuyuz:)
    amanın cekoo fazla kaçırmayalım aleme reziloluruz vallhaaa:)
    koyteylde ki kemancı harıka calıyordu arkadaşlar,hanı ceko nun favorısı müslüm olsada hasta oldu bu olaya,ama düşündüren bir konu ceko sanata mı sanatçıya mı hasta oldu oda tartışılır:)))

fuarın başka bir ilginc görüntüsü,içerisi diskotek evet yanlış duymadınız,rus dansçı kızların harika dansalrı ve üzerlerındeki takılarla inanın göz kamaştırıyorlardı,foto için izin vermedıler:(
    bir fuar gezimizde burada noktalamış olduk,eyifli hoş gecen bu gezi forum için değişik bir görüntü oluşturmuş oldu,bisiklet dışında ki yaşamımızdan bazı karelerı atmakt da fayda gördüğümü belirtmek isterim,
    hoşçakalın,