Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

CLICK'R PEDAL Bilen Kullananlar

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında Seckin Erdem tarafından paylaşıldı.

1. Seckin Erdem

Seckin Erdem Yeni Üye

Bisiklet:
    Scott
    Merhaba

Sporster 40 hibrid bisikletim icin SPD pedal bakıyorum. Simdiye kadar yaptigim arastirmalarda hem SPD hem de platform taraflı olmasini tercih ettigim icin M324 uzerinde yogunlasmistim. Fakat, yakin zamanda cesitli sitelerde CLICK'R model pedalların boy gostermeye basladigini farkettim. Bunlar 2 tarafi da SPD'li pedallar, fakat ayakkabiyi cikarma/takma kolayligi oldugu soyleniyor. Bu yonuyle cift taraflilar yerine tercih edilmeye neden olabilir diye dusunuyorum.

Bu pedallar konuda kullanım tecrubesi veya ayrintili incelemesi olanlar varsa paylasabilirlerse sevinirim.

2. Kir-pi

Kir-pi Biyomedikal Enginar

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Kendi kullandığım crank brothers smarty pedalları önerebilirim. gerektiği zaman üstüne platformunu takabiliyorsunuz bir tarafı spd bir tarafı platform olarak kullanabiliyorsunuz.Ama ben platformları daha hiç takmadım.

3. Seckin Erdem

Seckin Erdem Yeni Üye

Bisiklet:
    Scott
    O modeli de inceleyeceğim, teşekkür ederim.

Click'r tipi pedallar icin bilgisi olanlardan cevap beklemeye devam ediyorum.

4. gabalı

gabalı Bisikletkolik

Adı:
    ertuğrul
    Seviye:
    click'r sisteminde diğer spd sisteme göre 8.5 derecelik serbest açı var ve %62 oranında daha az güç uygulanarak kilit sistemi açılır .
    Henüz Türkiyeye geldimi bilemiyorum.

5. Seckin Erdem

Seckin Erdem Yeni Üye

Bisiklet:
    Scott
    Su anda Erdoganlar Bisiklet sitesinde bir kaç CLICK'R model bulunuyor, oradan haberim oldu benim de.

Sizin aciklamaniza gore ve bahsettigim sitede de SPD'ye kıyasla tak/cikar kolayligi sagladigi ifade edilmis, ozellikle sehir trafigi kullanicilari icin onemli bir kullanim rahatligi saglayacak gibi gorunuyor.

Aciklamaniz icin tesekkur ederim.