Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

claud butler oxford

Konu, 'Yol Bisikleti / Road Bike' kısmında emirhan yilmaz tarafından paylaşıldı.

1. emirhan yilmaz

emirhan yilmaz Yeni Üye

Bisiklet:
    Claud Butler
    Merhaba arkadaşlar yeni aldım cluad butler bisikletim le yaklaşık 140 ile 150 km lik bi parkura çıkmayı planlıyorum ama bisikletime guvenemiyorum parkur şöyle olmasını planlıyorum pendik kurtköy mevkiinden şile sahiline kadar sizce hangi yolu kullanmaliyim ve bisiklet okadar mesafeyi gidebilirmi tavsiye ve görüşlerinizi bekliyorum

2. ERTĞRL

ERTĞRL Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Geçenlerde ben de bir arkadaşımla Pendik'ten Ömerli Barajı'na gitmiştim. Arkadaşımın altında sırf bana eşlik edebilmek için kömürlükten çıkardığı arka tekeri S çizen 25 senelik bisiklet vardı. Gayet sağlıklı bir şekilde gittik geldik. O bisiklet o turu çıkardıysa senin bisikletin de 150km'yi çıkarır diye düşünüyorum. Yolların durumundan pek haberim yok yalnız, biz asfalttan gittik asfalttan geldik, çizdiğin rota biraz daha MTB işiyse durum değişebilir. Aynı zamanda yanına gerekebilecek ekipmanları almayı da unutma, her şeye hazırlıklı olmalı.

3. emirhan yilmaz

emirhan yilmaz Yeni Üye

Bisiklet:
    Claud Butler
    Bende asfalttan gidicem ama dediğim gibi guvenemiyorum ama ya bi gerekli ekipmanları alıp yola cikicam varis noktasin 3 günlük bi kamp kurup tekrar geri donmeyi planlıyorum hayırlısı