Claud Butler Oxford 700'ü Fuji Touring'e benzetmek?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Arkadaşlar bu aletten almayı düşünüyorum da şu an en uygun nerde var? Memnun musunuz bir de :)

Şuan satan bi yer bile bulamıyorum :D

Scudo

uluyol

Üye
Tepki
13
İsim
Ömer
Bisiklet
Claud Butler

Dosyalar

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@uluyol
Harika olmus hocam alet. Cok guzel :)
Ben de yol gidonu takarim bu aletten bulsam.
Aynen 500 e satani gordum de simdi 250 ye satilan aleti de 500 e alamam :D 500 e cikacak olsam daha guzel bi sey bakarim ne yalan soyleyim :)

Mehmetg.

Aktif Üye
Tepki
309
İsim
Mehmet G.
Bisiklet
Sedona

claud butlere baktım satış fiyatı 500 liraları bulmuş. 0 aldığım bi bisikletide hiç binmeden orasını burasını söküp dağıtıp dönüştürmek istemem galiba :D bende 2. bisiklet olarak bu bisikleti aldım çamurluk deliği bagaj deliği her şey var üzerinde. Ne yarış ne yol ne şehir içi kullanım çok değişik bi bisiklet. Bende bu bisikleti yazın fuji touringe benzetmeye çalışacağım. Olursa konu açarım forumda :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@mehmetgacar Hocam gayet güzel bi alet hayırlı olsun. Kadro şekli çok güzel. Jantlar da 28 ise tadından yenmez :D Ben de arıyorum 28 bi alet bunun gibi de acayip fiyatlar söylüyorlar. Siz ne kadara aldınız?

Mehmetg.

Aktif Üye
Tepki
309
İsim
Mehmet G.
Bisiklet
Sedona
@Ahmet Bilge Kaan AKIN Evet 28 jantlar hocam. Ben bunu kargoyla birlikte 300-340 civarına aldım. İzmirden geldi bisiklet. çok can acıtıcı bi kargo parası ödedim :) kadrosuda çelik çok sağlam. Şuan tek kafama taktığım şey ağırlığı ve ortagöbeğinin değişemiyo oluşu. Sonsuza kadar kamalı aynakol olarak kalacak

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@mehmetgacar Hocam ben de bundan arıyorum da 100 150 gibi bi fiyata :D Şimdi alsam çok masraf çıkacak restorasyon için :(

Mehmetg.

Aktif Üye
Tepki
309
İsim
Mehmet G.
Bisiklet
Sedona
@Ahmet Bilge Kaan AKIN Ben kadroyu saymazsak 500 lira daha masraf yapıcam. Forumda konusunu açtım bu bisikletin. 1000 liraya kadar çıkabilirim demiştim de değmeyeceğini falan söylediler bende bikaç bisikletçi abiye sordum 500e adam olur falan dediklerinde tamam dedim. sahibinden sitesinde sürekli olarak takip ediyordum görür görmez aradım aldım bence üşenmeden hergün girip şöyle bi göz atın bisikletlere verilebiliyo böyle ilanlar. Kolay gelsin şimdiden hocam
:)

uluyol

Üye
Tepki
13
İsim
Ömer
Bisiklet
Claud Butler
@Ahmet Bilge Kaan AKIN teşekkürler :)

hocam aslında 500e de pek bisiklet kalmadı gibi. Ha şu var ki zamanında dediğiniz gibi 250 300 e satılan bisikleti de kimse 500e almak istemez. :) bir de yol gidonu takmak fren kolları falan baya pahalıya mal olur diye düşünüyorum

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@uluyol
Aynen hocam baya masrafı olacak bana. Ancak bu aletin kadrosu cidden çok hoşuma gidiyor, daha doğrusu bu tarz üst borusu düz olan 28 jant bisikletler :D
Bisan, Ümit markalarından umdum uygun fiyata bi şeyler de onlar bile 550 600 den başlıyor :D
Gerçekten dediğiniz gibi 500 e bisiklet kalmadı. 350 400 liraya bile anca çift amortisörlü bisikletler çıkıyor karşıma malesef.

uluyol

Üye
Tepki
13
İsim
Ömer
Bisiklet
Claud Butler
@Ahmet Bilge Kaan AKIN

Piyasa anlaşılmaz şekilde yükseliyor gerçekten. Hayır anlamadığım çok mu zor şöyle bisikletlerin yaygınlaşması. Her yer çift amortisörlü kalas bisiklet dolu. Dediğiniz gibi az buz para da istemiyorlar. Arada fiyatları gördükçe elimdekine hayranlığım artıyor resmen :D 300 lira bisiklet 100 küsür lira da sele, gidon vs. Bakınca valla bunu bu kadar ucuza nasıl kapattım deyip mutlu oluyorum resmen :koptum:
Kadro da gerçekten çok hoş ama çok çabuk yıpranıyor. Yani kilidin aparatı bulunduğu yeri kötü etmiş ve en ufak sert bir yüzeyle temasta hemen çiziliyor :(