Claud Butler Antaeus 29er MTB hakkında her şey

Scudo
Tepki
13
Bisiklet
Sedona
Merhaba arkadaslar 1-2 ay önce ilk bisikletim olarak sedona 701 alıp bu yola cıkmıstım fakat bir sure sonra insan dahasını istiyor ama butce malesef sıkıntılı biraz , internette bu bisikleti gordum (link) 29 jant ve disk fren olmasi bana cekici geldi cok hos gozukuyor , kendi bisikletimin ustune 200tl gibi bisey verip oyle bir teklifte bulunsam sizce ne olur? Yani boyle biseyi onerir misiniz ? Ugrassam mı ugrasmasam mı? Yorumlariniza ihtiyacım var simdiden tesekkur ederim :)

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
@firatatalay34 Marka yabancı olduğum bir marka nasıldır vs... bilemem. Ama çok şık duruyor ve komponent olarakta gayet başarılı. Hele 29er olması tadından yenmez. Fiyatı da çok uygun. Biraz şüphe oluşturmadı değil. Güvenilirse adam yapılabilecek bir alışveriş. Mantıklı olabilir bana kalırsa.

Tepki
13
Bisiklet
Sedona
@M.Burak KARADAĞ evet cidden cok cazip işte ama sahibini tanimiyorum iste fiyati da harbi uygun ama kalite vs nedir nasildir benim de bilgim yok ama şeytan dürtüyor :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@firatatalay34 Bende var bu bisikletten. 1.5 sene önce hepsiburada.com'dan almıştım. Öğrenmek istediklerini bana sorabilirsin.

ouzoo

Aktif Üye
Tepki
75
İsim
Oğuzhan
Bisiklet
Sedona
@firatatalay34 Adamın istediği fiyatla, ilk entry'de bahsedilen indirimli rakam arasında pek fark yok. Evet bu yüzden f/p olarak cidden çok başarılı bir bisiklet. Marka İngiliz menşei'li sanıyorum. Forum'da bu ara çok popüler, sanırım pazara girmek için düşük kar marjıyla pr kasıyorlar. Bütçe uygunsa, görerek alınabilir diye düşünüyorum.

Tepki
13
Bisiklet
Sedona
@ouzoo Evet aslinda ilk entryde yaklasik 900tl demis ikinci eli de 700 biraz fazla gibi duruyor ama ozelligine bajinca da gayet iyi gibi gozukuyor , siz ne dersiniz ? Sizce almali miyim?

Fakir Kemancı

Daimi Üye
Tepki
275
İsim
Serkan G.
Bisiklet
Salcano
hepsiburada.com'un yok sattığı bir bisikletti geçen sene sanırım, alıpta şikayet edeni pek duymadım. Salcano montajıdır bu arada.

ouzoo

Aktif Üye
Tepki
75
İsim
Oğuzhan
Bisiklet
Sedona
@firatatalay34 F/p olarak bence güzel bir bisiklet. Bu fiyatıyla dahi mantıklı, biraz pazarlıkla çok daha güzel olur. Tabi tüm bunları yazarken bisikletin tüm kondüsyonunun 10/9 olduğunu varsayıyorum. Al gitsin :)

Onurcan Ökse

Daimi Üye
Tepki
30
İsim
Onur Can Ökse
Bisiklet
Claud Butler
@Vvsopp bu sene almayın geçen sene iyiydi ama bu sene bozmuşlar kötü donanım olsun filan başka bisikletlere bakın
alırsınız zaten kolay kolay satamıyorsunuz pazardada daha çok tutulur marka ve modellere bakın