cizdigim bi grafigi sticker nasi yaparim

mzgrknc

Daimi Üye
Tepki
83
demin olee bisiler cizerkene inme indi sanki dedim kendi kendime ben bunlarii ciziyorum (illustatorda-accik kafayi bozdum onlan) oyalaniyorum ee bunlari sticker yapsam da (yana yanaa aradigim henuz muradimaa eremedigim en kisa surede o da olcak insallah) kadroya yapistirsam. nasi ii demis miyim? dedigimle kalmasa bi de daa bi guzel olcak hani... bu kadar kafa sisirdikten sonra gelelim sorumuza. daha once boyle sticker islerine girmis veyahut duyan goren isiten bilen var mi? heves olaraktan kalcak mi yoksa? degilse verin coskuyu :d
hormetler efenim....

Scudo

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Illustator'da yaptığın çizimler vektörel olduğuna göre, tabelacılarda folyo kesim yaptırabilirsin veya ozalitçilerde şeffaf sticker'a baskı yaptırabilirsin.

mzgrknc

Daimi Üye
Tepki
83
en kisa surede heveslee egiliyorum bu konuyaaa... saol vakit ayirdiiin icin

Fethi Aktunç

Forum Bağımlısı
Tepki
243
Bisiklet
Trek
Daha önce yayınlanmış bisiklet parçalarının logoları da mevcut forumda araştırma yaparsan bulabilirsin.Hatta yanlış hatırlamıyorsam Halil arkadaşımız göndermişti.

solamare

Daimi Üye
Tepki
156
bir air burush lazım grafigi kesersin falçatayla airburusa akrilik boya koyarsın istediğin renk maskeler boyarsın böylelilikle eserin orjinal boyama olur plastik stiker olmaz değeri çok olur aynı zamanda bir çok şeyde yapabilirsin airburush la istersen bilgi yazarım

mzgrknc

Daimi Üye
Tepki
83
istedigim airbrush tarzi bir sey degil tam olarak... grafik olacagi icin istedigim gibi olmaz airbrush la kanimca yine de onerin icin tesekkurler

lindemann

Forum Bağımlısı
Tepki
1.151
Bari çizimlerini buraya da koysadon, biz de görseydik :) forum değerlendirmesinden geçcin yani ... Canlandıramıyom şu an gözümün önünde.