City sport 21 vs

mat1905

Üye
Tepki
2
Bisiklet
Beldeyama
Uzun zaman arayışlardan sonra sonunda aldım bisikletimi ve çok mutluyum. Böyle bisiklet seçerken kafayı yiyen arkadaşlara tavsiyem, kesinlikle çabuk karar verin en güzel bisiklet size ait olan oluyor. 28 jant konusuna gelirsek gerçekten gidonu ayarladığınızda hızlı bir bisiklet ( bana göre ), üst model bir bisiklet isteyipte bütçesi sınırlı olanlar kafalarını karıştırmasın bence vites markalarıyla modelleriyle falan bence gidin bütçenize uygun olanı alın ve gezin. 28 jant konusunda şüpheniz olmasın şehirde, taşlı yollarda kaldırım inip çıkarken bir sorun yaratacağını düşünmüyorum. Tabi daha çok süremedim ama şimdiye kadar bu izlenimi verdi. Vs modeli düşünen arkadaşlara tavsiyem eğer uzun tur yapacaksınız amartisör gerekli ama ben fabrikadan bir de düz maşa istemeyi planlıyorum mümkünse. Düz maşalı vr modeli gerçekten farkedilir derece hafif. Vs modelininde 14 kg civarı olduğunu düşünüyorum, buna göre vs 12.5 kg diyebilirim. Bisikletle ilgili sorularınızı sorabilirsiniz arkadaşlar çünkü bende almadan araştırırken çok yardımcı oldu bazı yazılar, elimden geldiği kadar her türlü cevaplarım. Herkese saygılar...http://k1307.hizliresim.com/1c/g/q90nn.jpg

http://k1307.hizliresim.com/1c/g/q90sx.jpg

Scudo

bkagan

Forum Bağımlısı
Tepki
247
Bisiklet
Salcano
Hoş bir duruşu var güle güle kullanın....

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Keşke herkes bisiklete başlangıcı 28'lik şehir bisikletleriyle yapsa. O kadar büyük bir gelişme kaydedeceğiz ki, düşünmesi bile iç açıcı. :)

Güle güle kullanın, çok hoş çıkmış, lastiklerin parladığı pozdaki duruşuyla. :)

bekir ö.

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Trek
güzelmiş hayırlı olsun. nerden aldığınızı ve fiyatını sorabilir miyiz? 2012 ve 2013 modelleri arasındaki tek fark kadro farkı zannedersem. ağırlığı farkediyor mu acaba bilen var mı?

mat1905

Üye
Tepki
2
Bisiklet
Beldeyama
YK bisikletten 570tl ye aldım. Yeni modeller bana şık gelmedi bu model vardı aklımda vr sini alacaktım sonra vs ye karar verdim. İyiki de vs almışım çünkü hem uzun turlarda ve şehirde inip çıkarken bir yere gerekli hem de vr ve vs arasında fazla fiyat farkı olmamasına rağmen düz maşa ile bu maşa arasında daha yüksek fiyat farkı var. Değerli yorumlarınız için çok teşekkürler arkadaşlar. Şehir ve mtb arasında kalanlara özellikle 28 inch şehir tavsiye ederim gerçekten beklentilerinizi karşılayacak bana güvenin :)