Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

CITY SPORT 10 HD 27 vites mi NG 350 HD 27 vites mi ?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Murat Duymaç tarafından paylaşıldı.

1. Murat Duymaç

Murat Duymaç Yeni Üye

Adı:
    Murat Duymaç
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Daha önce hiç şehir bisikleti yada yol bisikleti kullanmadım, ikisinin arası tekerin hızlı ama çok ince olmayan cinsinden birşey düşünüyorum, fakat çok kararsız kaldım birde sizin fikrinizi alayım dedim, şuan kullandığım ng 650'yi satıp bu iki modelden birin alacağım, ancak ince tekere geçtikten sonra ne gibi farklılılar olur benim için fikrim yok, beykoz tarafında oturuyorum genel olarak sahil yolu yada motorla karşıya geçiyorum.. sizce hangisini tercih etmeliyim (unutmadan boyum 1.70 kadro boyu kaç olmalı benim için ve 28 jant uygunmudur cs modeli icin söylüyorum)

2. erencaner

erencaner Forum Demirbaşı

Adı:
    Eren Caner
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    @Murat Duymaç

dün bahsettiğim bu model
    Mosso 771 Dmv Acera 27 Vites Bisiklet | Spordunyasi.com
    burada da incelemesini yapmışlar.
    Mosso 771 DMV fotolu izlenimlerim - BisikletForum

acera 27 vites, yokuşlarda fayda sağlar sana 1. vitesi daha küçük olacağından. pedalsız 12 kg falan. ikinci elde temiz 750-800' e de bulunabilir.
    kesinlikle amortisözsüz al veya triban 3 al 900'e. 1-2 haftaya yeni serileri gelecek decathlon'a. 10.9 kg agırlıgı ile hafif alet. ileride aliminyum maşayı karbon ile değiştirirsin ort. 1kg daha hafifler. 800-1000 tl'lere çıkacaksan kesinlikle 14 kg falan olmasın. ben city sport 30'u almadan önce bu mosso'dan haberdar olsaydım bundan alırdım.

3. keremturk15

keremturk15 Aktif Üye

Adı:
    Kerem T
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    ng350 yi siddetle oneriririm zaten aldiktan sonra 200 tl ye en kalitelisinden ince teker alip takbilme sansin da var