Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

City bike seçiminde yardım bekliyorum

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Yücel Kara tarafından paylaşıldı.

1. Yücel Kara

Yücel Kara Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaşlar merhaba. Benzer soruları yanıtlamaktan sıkılmışsınızdır biliyorum ama önümüzdeki birkaç gün içerisinde bir citybike almayı planlıyorum. bütçem yaklaşık 1000 tl. Kafamda birkaç model var. hepinizin bildiği sedona 321 / scott p6 veya sub 40 ve whistle guipago. Sanırım hepsi de iyi bisikletler ancak görüş bildirmek isteyen ya da bu modellerden herhangi birini kullanıp olumlu / olumsuz yorum yapmak isteyen varsa memnuniyetle dikkate alırım. Herkese selamlar.....

2. Yücel Kara

Yücel Kara Yeni Üye

Seviye:
    Bu arada Trek fx 7.2 de alternatifler arasında. İlk mesajımda belirtmeyi unutmuşum. İkinci bir Trek alıcısı bulursam eğer ikinci Trek % 50 indirimli kampanyasından faydalanmak isterim.

3. Sahra EVRENSEL

Sahra EVRENSEL Üye

Seviye:
    trek için 2 müşteri olduğumu farzetsek gördüğüm kadarıyla siz izmirdesiniz ben istanbulda nasıl yapabiliriz ki ?

4. SİNAN YÜCEL

SİNAN YÜCEL Aktif Üye

Seviye:
    öncelikle city bike güzel tercih.alacağınız bisikletin boyunuza uygun olmasına özen gösterin almanız gereken kadro boyunu belirleyin.Söylediniz bisikletlerde scott p6 dışındakiler çok iyi bisikletler fiyatları da çok yakın birbirlerine tam şehir bisikletleri sorunsuz sürersiniz.size tavsiyem bu 3 bisiklet için pazarlık yapmanız ve en uygun fiyatlı olanı almanız.sedona daha ucuz gibi ama guipago Ankara da ulustaki dükkanlarda nakitte 800 e bile alma şansınız var imkanınız varsa kaçırmayın derim...

5. Yücel Kara

Yücel Kara Yeni Üye

Seviye:
    Evet. İzmirdeyim....

6. halil fatih akbaş

halil fatih akbaş Bisikletkolik

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    whistle guipago fiyat donanım bakımından gayet iyi bir bisiklet bence forumda trek fx 7,3 vardı 800 tl idi yanılmıyorsam ve çok temizdi araştırın derim geri kalan 200 tl ile de eksiklerinizi alırsınız

7. erendiz çetiner

erendiz çetiner Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Ö.m attım.:in:

8. Yücel Kara

Yücel Kara Yeni Üye

Seviye:
    Teşekkür ederim Halil Bey. Zaten bütün donanımlarım var sadece bisikletimi değiştirmek istiyorum. Trek ilanına bakacağım. İyi günler...

9. halil fatih akbaş

halil fatih akbaş Bisikletkolik

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    ayrıca GT TRAFFİC 4 de gayet hoş bir city bike

10. JACK KRAUSER

JACK KRAUSER Yeni Üye

Seviye:
    bianchi neroyu tavsiye edebilirim 1.5 senedir kullanıyorum hiç bir sıkıntısını görmedik...

Yücel Kara bunu beğendi.
  11. Yücel Kara

Yücel Kara Yeni Üye

Seviye:
    Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Ama bu bisiklet de 21 vites. Benim tercihim 24 ya da 27.

12. Yücel Kara

Yücel Kara Yeni Üye

Seviye:
    Özel mesajınızı okudum Teşekkür ederim. Mesaj sayım yeterli olmadığından yanıtlayamadım. 24 vites tercih ediyorum.

13. serhat dura

serhat dura Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    ben maliyeti biraz yüksekde olsa whistle yuma'yı kesinlikle tavsiye ederim.. acelem yok derseniz elinizdeki ödeneke biraz daha artırırsanız bence bunu kaçırmayın.. sizi her yönden memnun edecek ve uzun yıllar kullanacağınız city bike'dır... ha ilerde bundan da hevesinizi alırsanız GAZELLE 'ye binersiniz ;)

whistle yuma .... http://www.aydinmotobike.com/product_info.php?cPath=113_189&products_id=1073

Şafak Başlar bunu beğendi.
  14. Dinçer Kemer

Dinçer Kemer Yeni Üye

Seviye:
    şehir içinde kullanacaksanız o kadar para bağlamaya gerek yok bence. daha uygun modellere de salcanoda bakabilirsiniz. çalınınca çok üzülmeyeceğiniz bir bisiklet almak en mantıklısı çünkü şehir içinde günlük hayatta kullanılanlar çok çalınıyor.

Yücel Kara ve serhat dura bunu beğendi.
  15. Yücel Kara

Yücel Kara Yeni Üye

Seviye:
    Dinçer Bey teşekkürler. İzmirin çevre ilçelerine günlük turlara da katılıyorum. zaten asıl amacım bu turlarda sııntı çekmemek. çünkü elimdeki mevcut mtb ile yaklaşık 100 kmlik turlar biraz yorucu oluyor...:) :)

16. Mehmet_Gürsoylu

Mehmet_Gürsoylu Forum Bağımlısı

Seviye:
    Bence scot yada treki seçin kendini kanıtlamış markalar her zaman memnuniyet garantisi verir

17. Mithatcan Öcal

Mithatcan Öcal Yeni Üye

Seviye:
    izmir'de birini bulursanız trek kampanyasını kaçırmayın derim, zor gelir böyle fırsatlar.

18. murat yaşar

murat yaşar Üye

Seviye:
    scott sportster 50...kesinlikle bunu alın...kadro parça kombinasyonu,görselliği süper...üzerindeki parçaların hakkını verince(ileriye yönelik)kafanıza göre toplarsınız çok yakışıklı bir bisikletiniz olur..ben yeni aldım elimdeki parçalarla birleştirince çok güzel oldu işte resmi[​IMG]
    By scott52 at 2011-10-23

19. Yücel Kara

Yücel Kara Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba... Cumartesi günü mağazaya gidip Scott Sub 40 ve Whistle Guipagoya bakacağım. Artık bu iki modelden birini seçeceğim. Scott'ın kadro kalitesinin çok iyi olduğu söyleniyor. Whistle'ın ise 27 v olması ve tek tarafı kilitli pedal oluşu avantajı bence. Az kaldı cumartesi mağazadan birini alıp çıkacağım. Yorum yapan herkese teşekkür ederim.

20. ender özkan

ender özkan Üye

Seviye:

Alıntı: Yücel Kara;
    Merhaba Ender Bey; ben de bir citybike almayı düşünüyorum. birkaç model üzerinde araştırma yapıyorum. Trek de bunlardan biri. ben de fx7,2 almayı düşünüyorum. isterseniz görüşelim...

Yücel Bey Merhaba;
    dün akşam size cvp yazacaktım fakat siteye erişemedim. neyse, hala Trek almayı düşünüyorsanız görüşelim...
    5355265228
    2503263