Çine civarında tur

gecekusu333

Daimi Üye
Tepki
275
benimde bir arkadaşım gelmek istiyor eğer 2 kişi olursam bende araçla gelirim araç sorunum yok ancak yol yordam bilmiyom.toplanma yeri tam olarak neresi? birde izmirden gelicek arkaşlar kimler? onlarla irtibata geçsem de 2 araç beraber gelsek diyorum. ilt:0505-6056726 ben mutlaka gelmek istiyorum benide sayıya dahil edebilirsiniz.

Scudo

Adnan63

Aktif Üye
Tepki
4
@gecekusu333

Adil tekrar merhaba, arkadaşımla görüştüm, seni biraz zor da olsa arabaya sığdırabileceğini söyledi. Görüşmek istersen tel nosu: 532 2271565, Yücel Bey.

gecekusu333

Daimi Üye
Tepki
275
abi çok teşekkür ederim.ancak dediğim gibi bende bir arkadaşımla gelicek gibiyim.eğer öğle olursa bizde araçla geliriz ve bu arkadaşlarla peşpeşe gidebiliriz belki.ancak tek kişi gelirsem ozaman bi araç bulmam şart olur.ben arkadaşımla konuştuktan sonra bu arkadaşı arayıp nereden hareket ediceğini öğreniyim yeri biliyormu onuda sorayım.inş görüşürüz h.sonuna..

gecekusu333

Daimi Üye
Tepki
275
eveeett c.tesi görüşmek üzre esen kalın birlikte pedallamaya devam edin(=

gecekusu333

Daimi Üye
Tepki
275
tur çok güzel geçti Çağlar birdahaki sefere görüşürüz umarım ancak bazı arkadaşlar için çok zorlayıcı oldu belki gelememen daha iyi oldu bilemiyorum(=

Yunus Emre POLAT

Forum Bağımlısı
Tepki
1.230
Tur resimlerini ne zaman görebileceğiz? Bir sorun felan çıktımı? Meraklandım iyice :rolleyes:

gecekusu333

Daimi Üye
Tepki
275
sorun değilde gülermisin ağlarmısın bi olay oldu.tırmanış esnasında yol üzerindeki çeşmede su içme molası verdiğimizde bir arkadaşımız kaskını orada unutmuş.biraz ilerleyince farkedilince yanımızda gelen güvenlik aracını süren arkadaşa rica edildi;birinin kaskı aşağıda kalmış alıverirmisin diye.arkadaş geri döndü araçla ve kısa bi süre sonra tokyo drift tarzı bir kovalamaca ile önde bir şahin 20 cm arkasında bizim araç korna basa basa son sürat kovalamaca yaşandı.biz yanımızdan süratle geçen 2 araca saf saf bakıp ne olduğunu anlıyamadık haliyle.sonra haber geldi.öndeki araç yol kenarında duran kaskı alıp kaçmış.bunu gören bizim şoför başlamış takibe ama nasıl kovalıyo bi görsen(= yüzsüz herifler köyün birine kaçıp kurtuldu.bi kask için yaptıkları işe bak.sonra Adnan abi kafaya koydu kaskı alıcam diye ve köydeki evlerden birine sordu araç nereye gitti diye.tam isabetki aracı gören köylü gittiği yönü tarif etti ve Adnan abide gidip kaskı çocuklardan geri aldı ama tek kişi gitmiş almaya sinirden titredim diyodu.bikaç kişi gitseydik linç edicektir büyük olasılık..böyle bir hadise işte.onun dışında gayet güzel-sıcak ve yorucu bir tur oldu..

• Beğen
Tepkiler: Yunus Emre POLAT

Yunus Emre POLAT

Forum Bağımlısı
Tepki
1.230
@gecekusu333

Muhahahaa. :D Trajikomik bir olay olmuş. :D Yurdum insanları bir tuhaf oluyor :D

Eeee resimler nerede? Kızıyom artık bak !!!! :D

gecekusu333

Daimi Üye
Tepki
275
valla buraya resim nasıl ekleniyor onu bilmiyorum ancak Adnan abi yahoo groups ta ekliycek elindekileri ve ayrıca facebook tada bir grup açıp oradada yayınlanıcak.bende güzel resimler var açıkcası(=

Yunus Emre POLAT

Forum Bağımlısı
Tepki
1.230
Resimlere bakılırsa güzel bir tur olmuş. Ama biraz da sıcak ile boğuşmuşsunuz gibi geldi. Katılamadığım için üzgünüm. :(
Tur bigilerinize bu adresten ulaştım: (link)

gecekusu333

Daimi Üye
Tepki
275
her nekadar sabah serinliğinde yola düşsekte yukarıya çıkışımız, yolun uzunluğu ve rampaların dikliğinden ötürü uzun sürdüğü için öğlen sıcağına yakalandık ve tam öğlen vakitlerinde güneşin altında antik kentin toprak yoluna girdik e haliyle epey bi boğuşmuş olduk.eve dönüp resimlere bakınca farkettimki sıcaktan göz altlarım şişmiş.biz aşağıya 2 arkadaş indik.muğla ekibi geri dönmüştü.izmir grubu Gerga'yı gezdik biraz oyalandık.ben yanımda gelen arkadaşımla bir indim ve inişte 60km hıza çıkmamıza rağmen in in yol bitmiyodu.anayola ulaştığımızda hararet yapmıştık kendimizi benzin istasyonunun lavabosunda bulduk(=

• Beğen
Tepkiler: Yunus Emre POLAT

Adnan63

Aktif Üye
Tepki
4
Arkadaşlar tur dönüşü ben bir hafta izine ayrıldım, sonrasında da 26 temmuzda Gökova turuna çıktım ve halen tur devam ediyor, dolayısıyla fotoğraf eklemek için zaman bulamadım hala. Adil'e verdiği bilgiler için herkes adına teşekkür ediyorum. Şu anda Bodrum Yalı beldesindeyiz, akşama Gümbet'e geçip kamp kuracağız.
Selamlar, sevgiler...

Adnan63

Aktif Üye
Tepki
4
Adil merhaba, gerçekten yorulmamıştım ama Gökova turundaki rampalar ve müthiş sıcak beni yordu gerçekten. Ama yine de hiç pişmanlık duymuyor insan. Bir grup üniversite öğrencisi gencimize yardımcı olmaya çalıştık tur boyunca. Gerçekten güzel bir tur oldu.
Gerga turunun tadı bir başkaydı, onu da belirtmeden geçemeyeceğim. Gökova turuna katılıyor musunuz?

gecekusu333

Daimi Üye
Tepki
275
abi ben bulunduğum ildeki turlara bile zor katılıyorum bu aralar.işlerim yoğun ve bulunduğum mevki biraz ters olduğundan zorluyorum kendimi turlara giderken.bizde geçenlerde bi ÇUKUR turu yaptık.4 5 misli vardı Gerga turunun.30km civarı bi rampa tırmandık ama öle Gerga'nın ki gibi değildi sürekli tırmanış.dünlük bile yok neredeyse(= insan yorulsada zevk alıyo işte bisiklet böle bişey(şeytanın aracı diye boşa denmemiş)
umarım günün birinde krşılaşırız tekrar.şimdilik izmir'den sevgilerle...

baykır

Üye
Tepki
37
@purplesky

(link) (link)

(link)

(link) (link)

(link) (link)

(link) (link)

(link) (link)

(link) (link)